Туреччина в трійці країн-лідерів за розвитком медичного туризму

Якість надання медичних послуг іноземцям в різних країнах світу піддається щорічній оцінці Всесвітньої асоціації медичного туризму. За результатами проведених досліджень складається рейтинг держав з найвищими показниками у сфері оздоровчо-медичного туризму.

Туреччина цього року зайняла третій рядок рейтингу, відсунувши незмінного раніше лідера Ізраїль і залишивши попереду лише Німеччину та Сполучені Штати Америки. При цьому всього п'ять років тому країна не входила навіть до складу десяти лідерів, посідаючи в світовому рейтингу 17-е місце.

Міністерство охорони здоров’я Турецької Республіки зазначило, що за минулий рік в різні медичні заклади (включаючи поліклініки та медичні оздоровчі центри) звернулося близько 583 тисяч іноземців. Більшість з них прибули в країну спеціально для отримання медичних послуг, є, однак і ті, хто знімають квартири в Туреччині для відпочинку або роботи і змушені звернутися за допомогою до медиків.

Найбільшою популярністю серед іноземних громадян користуються такі послуги: позбавлення від алкогольної, наркотичної залежності; операції з пересадки волосся, відновлення зору; реабілітація після складних травм; пластична хірургія; ортопедія і стоматологія.

Прогнозується, що до 2017 року кількість «медичних» туристів у Туреччині ще збільшиться та досягне 700 тисяч на рік. Що матиме позитивний вплив на нерухомість в Туреччині й розвиток туризму взагалі.

Туреччина в трійці країн-лідерів
Туреччина в трійці країн-лідерів