Туреччина цілком безпечна для туристів

Туреччина є одним зі світових лідерів у галузі туризму та за безпекою анітрохи не поступається європейським містам. Таку заяву зробив міністр культури та туризму Республіки в опублікованому з нагоди Всесвітнього дня туризму (27 вересня) посланні.

Послання адресоване всьому світу. З його допомогою Ялчин Топчу прагне донести до іноземців, що безпека в турецьких містах і курортах залишається на високому рівні. З метою забезпечення належних умов для туристів уряд вжив спеціальні заходи з посилення безпеки, завдяки чому міста Туреччини за цим показником ні в чому не поступаються містам Європи.

Також міністр наголосив на тому, що влада країни приділяє необхідну увагу заходам, спрямованим проти підриву туристичного авторитету та престижу Туреччини. На думку Ялчина Топчу, такий підрив влаштований в певних колах, однак, що саме це за кола, міністром не уточнюється.

Зауважимо, що кількість туристів, які відвідали курорти Туреччини в цьому році, знизилася у порівнянні з аналогічним торішнім періодом. Для Анталії, зокрема, зменшення склало 8%. Незважаючи на це, встановлені на нерухомість в Туреччині ціни продовжують зростати, а інвестиції в житловий сектор залишаються досить прибутковими для іноземців.

Туреччина цілком безпечна для туристів
Туреччина цілком безпечна для туристів