Іноземцям, які придбали нерухомість в Туреччині, буде надаватися право на отримання громадянства країни. Відповідний законопроект розробляється Міністерством економіки Турецької Республіки.

Над масштабними змінами в законодавство працює спеціальна комісія при Уряді. Передбачається, що кожен іноземний громадянин, котрим придбавається об’єкт нерухомості в Туреччині та оформлюється свідоцтво про право власності, отримує право на вступ у турецьке громадянство. Причому іноземці, які стали громадянами Республіки внаслідок покупки житла, будуть звільнені від військової повинності.

У разі, якщо власник нерухомості вирішує не отримувати громадянство Туреччини, він все ж таки зможе безперешкодно працювати на території країни, користуючись рівними із громадянами правами.

Деталі реалізації проекту поки не відомі, так само, як і терміни впровадження змін. Уряд, однак, є проводить активну роботу в цьому напрямку, та планує завершити її у мінімально можливий час.

Крім надання громадянства покупцям нерухомості, міністр економіки підняв питання правового статусу компаній-продавців та забудовників, що мають справу з іноземними клієнтами. Їх планується прирівняти до фірм-експортерів.

Турецьке громадянство для покупців нерухомості
Турецьке громадянство для покупців нерухомості