Турецька нерухомість та іноземці – трохи статистики

Іноземці купують все більше нерухомості в Туреччині. Такий висновок зробила національна Служба статистики та представила громадськості деякі найцікавіші цифри, що стосуються іноземних громадян і турецької нерухомості.

Про це докладніше:

• порівняно з жовтнем 2014 року у жовтні нинішнього нерухомість в Туреччині купувалася іноземцями набагато частіше. Продажі, зокрема, зросли на 23,8%.

Річний приріст продажів при цьому становить 20%;

• найпопулярнішим серед іноземних громадян містом залишається Стамбул. Трохи менше нерухомості купується в Анталії, Анкарі, Ізмірі, областях Бурса, Мугла та ряді інших регіонів;

• найбільшу активність в купівлі турецької нерухомості за останні місяці проявили громадяни Іраку, Саудівської Аравії, Росії, Кувейту та Великобританії;

• відсоток продажів з використанням іпотечного кредитування, навпаки, став менше в порівнянні з минулим роком. Усього близько 27% об’єктів були придбані на умовах іпотеки.

Незмінною популярністю серед іноземних громадян також користується нерухомість Аланії, розташована на Середземноморському узбережжі. Сьогодні власниками об’єктів тут є приблизно 37 тисяч іноземців. Купують нерухомість найчастіше жителі Росії, Швеції, Ірану, України, Казахстану, Німеччини, Норвегії, Бельгії, Данії, Великобританії та деяких інших країн.

Турецька нерухомість та іноземці – трохи статистик
Турецька нерухомість та іноземці – трохи статистик