З 1987 року міжнародна організація під назвою Фонд екологічної освіти відзначає кращі пляжі та причали світу спеціальною нагородою. Нагорода ця – Блакитний прапор, наявність якого свідчить про високу екологічність пляжу, придатність і безпеку морської води для купання.

Заволодіти Блакитним прапором прагнуть найвідоміші курорти будь-якої країни, однак виходить це далеко не у всіх (тим більше, що отриманий статус підтверджується щорічно за результатами численних екологічних досліджень). За кількістю зазначених Голубими прапорами пляжів сьогодні лідирує Іспанія (588 пляжів), відразу ж за нею йдуть Туреччина і Греція.

Зверніть увагу – в Туреччині є більше 400 пляжів, які отримали міжнародну екологічну нагороду. Це другий показник серед країн світу та суттєва причина, щоб віддати перевагу саме Туреччини, якщо ви обираєте місце для відпочинку або навіть для постійного проживання.

Найчистіша вода і пляжі вже самі по собі є підтвердженням сприятливої екологічної обстановки тут. А підтримка сучасної нерухомості в Туреччині, розвиненої інфраструктури, медицини та сфери послуг прекрасно доповнюють перший, екологічний, момент і гарантують вам прекрасне проведення часу.

Хоча сама Туреччина знаходиться всього на другому місці світового рейтингу, її провінція Анталія лідирує в ньому за кількістю нагороджених пляжів в одному регіоні – їй належить аж 200 Блакитних прапорів!

До речі, у цьому сезоні Туреччина зможе похвалитися ще двома новими Прапорами. Відзначені були пляж Фенер у Бодрумі (провінція Мугла) та чорноморський пляж у Самсуні.

Найчистіші пляжі світу: Туреччина в списку кращих,
Найчистіші пляжі світу: Туреччина в списку кращих,