Вважається одним із найбільш популярних туристичних міст в Туреччині, Аланья привертає увагу відпочиваючих і радує місцевих жителів великою кількістю пам'яток, а також інших місць, на які просто необхідно подивитися.

У наш (суто приблизний) перелік увійшли 10 об'єктів в Аланьї і її околицях. Саме вони заслуговують на особливу увагу з боку приїжджих і іноземців, які хочуть купити нерухомість в Туреччині для життя і відпочинку.

Пам'ятки з історією:

1. фортецю сельджуків ХІІІ століття. Вона розташувалася на самій вершині пагорба і оточується 6-кілометровими рядами стін. Вежі, бастіони, головні ворота в місто, мечеть і гробниця султана Акшебе - все це і багато іншого можна побачити на території фортеці, перенісшись за часів старої Аланії. З однієї зі сторін відкривається захоплюючий вид на обрив висотою 250 метрів, використаний, за легендою, римлянами для приведення у виконання смертного вироку.

2. Червона вежа, призначена для захисту міста і зображена на його прапорі. Вежа була побудована ще в 1226 році і вважається унікальним пам'ятником архітектури цього періоду. У 33 метри заввишки вона складається з 5-ти поверхів, причому на першому працює етнографічний музей з цікавими програмами. Недалеко від башти розташувалися сельджукская судноверф і арсенал приблизно тих же років споруди.

3. Руїни міста Антіохія-Парва. Фортеця з такою назвою перебувала на скелястому мисі. Сьогодні відвідувачі можуть побачити руїни візантійських церков, колонади, а також стародавній некрополь. Заснування міста припадає на 170 рік до н.е. - часи правління сирійського царя Антіоха IV.

Творіння природи:

4. Печера Далматаш, або «камінь в краплях». Вона була виявлена ​​тільки в середині ХХ століття і сьогодні відкрита для туристів. Унікальна своєї природою Аланья ще 15 тисяч років тому створила приголомшливого виду сталагміти та сталактити різних кольорів. Печера розташована біля підніжжя аланійской фортеці, а особливий склад повітря в ній допомагає астматикам справитися зі своїм захворюванням.

5. Пляж Клеопатри. Золота смужка піску, що простягнулася на 2 км уздовж узбережжя Середземного моря, за переказами, була подарована Клеопатрі Марком Антонієм. Кажуть, що в ті часи на пляж завозився пісок з самого Єгипту, а відома цариця дуже любила проводити час в цьому місці. Зрозуміло, давньоєгипетський пісок не зберігся до наших днів, проте і сьогодні прекрасний вид на море, пологий вхід і золотий берег стануть відмінним місцем для королівського відпочинку кожного з нас.

6. Тороські гори з прекрасними долинами і селами. Піднявшись по річці Дим, можна потрапити в даний гірське царство з однойменної печерою, літніми пасовищами і незвичайними долинами. Крім того, в горах Торос можна відшукати маленьку сільце Махмутсейди і подивитися на мечеть ХІІІ століття.

7. Водоспад Сападере. Цей куточок дикої природи знаходиться десь в 45-ти км від Аланії і облаштований спеціально для відвідування туристами. Гірська річка з дерев'яними містками, яка розташувалася внизу каньйону - прохолодний і зачаровує красою шлях до водоспаду. По дорозі зустрічаються також невеликі озера, а сам водоспад допомагає відчути спокій і повне єднання з природою. Сучасний відпочинок:

8. Ресторани турецької кухні. Найвідоміші з них - Maldan Bar & Restaurant і Ottoman House з затишною атмосферою і колоритною кухнею. Відпочинок в такому ресторані стане відмінною можливість пізнати Туреччину з «кулінарної» боку, а також спробувати нові для себе страви.

9. Елітні житлові комплекси. Сучасна нерухомість в Аланії вражає своєю красою і комфортом. Упорядкована територія, спортивні майданчики, невеликі кафе і унікальні дизайни виставляють нові стандарти якості життя та відпочинку. Яскравим прикладом такої нерухомості є Admiral Premium Residence в Конакли або Elite Life 3 в Махмутларе.

10. Аквапарк з незвичайними атракціонами та розвагами. Відмінне місце для відпочинку сім'єю або компанією, де кожен знайде собі заняття до душі, проведе час дійсно весело і цікаво.

На що подивитесь в Аланіі
На що подивитесь в Аланіі