Провінція Анталія в Туреччині – це популярний по всьому світу курортний регіон, який пропонує відвідувачам рекордну кількість відзначених Блакитним прапором пляжів, численні варіанти для активного відпочинку, різноманітні розваги та високі стандарти комфорту. Причому з кожним роком різних можливостей стає тільки більше і більше.

У нинішньому сезоні, наприклад, в деяких частинах Анталії для жителів та гостей регіону відкрилися абсолютно нові місця. Серед них:

• фестиваль піщаних скульптур на пляжі Лара у місті Анталія. Сам по собі фестиваль далеко не новинка, проводиться він щороку і нинішній став ювілейним десятим. Незвично те, що з цього сезону виставка скульптур буде відкрита для відвідувачів цілий рік. Тема фестивалю - «14 чудес світу та міфології», щоб розкрити її, було зведено понад сотні скульптур, на які пішло більше 100 тон піску. Гості фестивалю зможуть побачити піщаний Колізей, Тадж-Махал, піраміди майя, грецьких і скандинавських богів. Визнано, що виставка скульптур з піску в Анталії є найбільшою в світі та буде єдиною, яка працює протягом цілого року. Уберегти фігури від дощів і руйнувань організаторам дозволить нова технологія ліплення, завдяки чому жителі та гості міста зможуть милуватися приголомшливими скульптурами в будь-який час року і за будь-якої погоди;

•критий ігровий парк ZIP ZIP PARK в районі Келез. Цей парк розваг став найбільшим критим парком у всій Туреччині та зайняв площу понад 18 тис. м2. Для дітей працює величезний батут (площею в тисячу квадратних метрів), канатна переправа, 21 атракціон, також передбачені кафе, буфет, кімнати матері та дитини. Всі атракціони відповідають високим стандартам безпеки як з точки зору травмування, так і за санітарно-гігієнічному станом;

•тематичний парк «Земля легенд» у Белеку. Він знаходиться тільки в процесі будівництва, завершення якого заплановано на 2021 рік, проте вже називається в числі найбільших інвестиційних та туристичних проектів. Під зведення парку відведена територія площею близько 640 тис. м2, на якій розташуються п’ятизірковий готель Rixos, водні гірки, велосипедні, прогулянкові зони і багато інших місць для розваг.

На додаток до всього перерахованого, варто також відзначити велику різноманітність сучасної нерухомості в Анталії, завдяки якій відпочинок та проживання в регіоні стає ще більш приємним.

Що нового підготувала Анталія
Що нового підготувала Анталія