Якщо вас приваблює відпочинок або квартири в Туреччині, але залишилися сумніви, пропонуємо вам ще одну причину зупинити вибір саме на цій країні – розвинена медицина. Туреччина сьогодні вважається однією з кращих у цій сфері, поряд із Німеччиною та Ізраїлем, а місцева влада активно розвиває тут медичний туризм.

Під медичним туризмом мається на увазі відвідування країни іноземними громадянами для того, щоб пройти комплексне обстеження здоров’я або лікування. Для таких іноземців відкриваються спеціальні клініки, працюють перекладачі та кращі фахівці, постійно вводяться ті чи інші пільги.

Особливо активно сфера медичного туризму розвивається в Анталії, Аланії та Фетхіє, де вже сам клімат сприяє одужанню й працюють великі медичні центри. Найбільшою популярністю серед іноземців користуються такі напрями медичного туризму як термальний, лікувально-оздоровчий і пластична хірургія. Хоча в Туреччині також ефективно борються з онкологічними та іншими захворюваннями.

Близько півмільйона іноземців на рік обирають країну для лікування, бо:

  • в клініках, яких тут більше 30-ти тисяч, працюють висококласні фахівці з міжнародною кваліфікацією;
  • медичні центри оснащені найсучаснішим діагностичним та лікувальним обладнанням;
  • лікування в Туреччині обходиться на 30-40% дешевше, ніж в Європі.

Додатковий плюс у тому, що для відвідування країни в якості медичного туриста не обов’язково купувати відповідний тур – можна звернутися до обраної клініки самостійно та пройти всі необхідні процедури, живучи у власній або орендованій квартирі й поєднуючи лікування з комфортним графіком.

На лікування до Туреччини – що це медичний туризм
На лікування до Туреччини – що це медичний туризм