У жовтні 2018 року в Стамбулі відкрився новий аеропорт. Він, за прогнозами, стане одним із найсильніших та найбільших у світі, буде пропускати через себе до 200 млн. пасажирів на рік і дасть поштовх для подальшого розвитку сфери нерухомості Туреччини, туризму та інвестицій в країні.

Уже сьогодні стамбульський аеропорт запрацював на повну силу, а до 2025 року очікується його подальше розширення. Планується, що до цього часу в ньому будуть зайняті близько 225 тис. осіб, а його річний дохід складе приблизно 4,2 млрд. доларів і займе собою 4,9% валового доходу країни.

Такі цифри сприяють появі позитивних прогнозів від експертів ринку нерухомості. Один з найбільш великих світових аеропортів підвищить вартість житла та комерційних об’єктів як в самому місті, так і по всій країні, зробить більш вигідними інвестиції й привабить нових іноземних покупців.

Продажі турецького житла закордонним інвесторам і так стабільно ростуть, а завдяки новому аеропорту, ще більше прискоряться. Якщо ви давно замислюєтеся про придбання нерухомості в Туреччині, зараз саме час зробити вигідне капіталовкладення.

Аеропорт Стамбулу покращить ринок нерухомості
Аеропорт Стамбулу покращить ринок нерухомості