Перша для Анталії аеродинамічна труба відкривається в Аланії. Облаштовують атракціон приватні інвестиції – компанія FlyRoоom, котра спеціалізується на такій діяльності та має для неї всі необхідні дозволи.

Аеродинамічна труба – це майданчик для безпечних польотів в повітряному потоці. Труба висотою 3 метри має прозорі стінки, знизу нагнітаються потужні потоки повітря, що дозволяють людині парити в них.

Такий атракціон повністю безпечний. Він підходить для дітей від 4-х років і не має верхніх вікових обмежень. Протипоказань за станом здоров’я також небагато (наявність кардіостимулятора, епілепсія, клаустрофобія, порушення опорно-рухового апарату, нещодавно перенесені хірургічні втручання, вагітність тощо). Крім розважальної функції, аеродинамічна труба також грає роль тренувальної бази для парапланеристів і парашутистів.

В Аланії труба побудована на узбережжі. Є зона очікування з видом на море, відвідувачам видається необхідне екіпірування, інструктаж проводитиме професійний російськомовний тренер.

Мінімальний політ в аеротрубі триває 5 хвилин. За цей час ви встигнете здійснити свою дитячу мрію й навчитися літати наяву!

 

В Аланії з’явилася аеродинамічна труба
В Аланії з’явилася аеродинамічна труба