Клінінгові послуги

Прибирання квартир, апартаментів, вілл в Туреччині.

Дана послуга включає в себе: догляд за покриттям підлог, миття вікон, догляд за меблями, дезінфекцію санвузлів, прибирання на кухні, прибирання балконів лоджій,  винесення сміття. На вибір клієнта послуга може бути  одноразовою або регулярною. Для того, щоб Ваша вілла або квартира завжди була чистою та затишною, зберігала зовнішній та житловий вид, таку послугу можна замовити з періодичністю один раз на тиждень.

Генеральне  прибирання квартир, апартаментів, вілл

Дана послуга – це більш ретельне прибирання всіх приміщень: прибирання у важкодоступних місцях (за меблями, на антресолях і шафах), чистка меблів, штор та килимів, миття світильників, стекол, дзеркал и др. Генеральне прибирання нерухомості в Турчині, звичайно, необхідне перед якими-небудь важливими заходами або допісля осінньо-весняного сезону. Воно є одноразовою послугою, яку доцільно замовляти один раз у декілька місяців.

Прибирання території

Дана послуга пропонується для власників вілл та котеджів. Вона припускає догляд за доріжками, газонами та  зеленими насадженнями, вивіз сміття та чистку зливів. Крім того, додатково може бути замовлене миття стовбів освітлення,  цоколів фасадів, догляд за вхідними групами та інше.

Прибирання після ремонтних робіт

Ремонт у квартирі, віллі закінчено. Тепер Вам необхідно привести у житловий вид своє приміщення. Це дійсно важко. Послуга  включає в себе - вивіз будівельного сміття, прибирання всіх поверхонь (підлога, стеля, стіни, вікна і двері), елементів інтер’єру (підвіконня, рами, світильники, радіатори та інше). Все прибирається ретельним чином та Ваш ремонт закінчено.

Прибирання у домі проводиться щоденно. Як не крути, а необхідність підтримувати чистоту існує постійно, але приходить час коли при прибиранні квартир необхідна додаткова допомога. Ми допоможемо Вам вибрати клінінгову компанію і з легкістю уникнути всіх труднощів, які приносить прибирання приватних квартир. Наша компанія надасть Вам кращий сервіс, ціна та якість якого, стануть приємним доповненням до ідеальному порядку в квартирі.


Послуги прибирання:

Прибирання квартир

Прибирання вілл

Миття вікон

Чистка басейнів

Прибирання після ремонту та будівельних робіт