Ексклюзивний договір з АН «CTM-Group»

Ексклюзивний договір з агенціею нерухомості CTM-Group

✔️ Ексклюзивний договір - це підписаний документ між власником нерухомості і ріелтором, на якісний і великий перелік професійних послуг за повні комісійні. Оплата комісії здійснюється тільки за фактом успішної операції.

Сенс ексклюзивного договору полягає в тому, що власник квартири/будинку довіряє продаж своєї нерухомості конкретному ріелтору або агентству. Як правило, головною умовою такого договору є, повний ексклюзив на продаж об'єкта. У свою чергу агенція нерухомості в Чорноморську (Іллічівськ) зобов'язується продати вашу нерухомість в конкретні терміни, прописані в документі, а також обов'язково вказуються всі права продавця та обов'язки агента.

✔️ Переваги для продавця - Ексклюзивний договір гарантує те, що ріелтор/агентство зацікавлені в тому, щоб виконати всі зобов'язання в строк, прописаний в договорі.

Аргументи для укладення ексклюзивного договору на продаж:

 1. Захист економічних і правових інтересів продавця. Аналіз готовності пакету документів необхідних для продажу об'єкта. Вивчення об'єкта для визначення його специфічних характеристик.
 2. Реальна оцінка об'єкту нерухомості. Формування розумної ціни пропозиції Вашого об'єкту. Ріелтор зацікавлений у продажу квартири/будинку за максимальною ціною,так як його комісійні - 3% від кінцевої вартості;
 3. Індивідуальна схема реалізації об'єкта. Розміщення інформації на нашому сайті: https://ctm-group.com.ua, в ЗМІ, пряме звернення до потенційних покупців, відкрита реклама об'єкта і ефективні маркетингові заходи.
 4. Економія часу продавця і скорочення непотрібних контактів. Активний пошук і проведення переговорів з потенційними покупцями.
 5. У продавця немає необхідності звертатися до інших посередників, його агент сам проінформує колег про об'єкт;
 6. Тільки при ексклюзив ваш об'єкт може бути включений в Систему партнерських продажів;
 7. Ексклюзивний об'єкт знаходиться в пріоритеті у інших ріелторів, які працюють в Системі партнерських продажів;
 8.  Можливість продажу об'єкта за максимальною ціною. Клієнт отримує в особі «CTM-Group» партнера, так як винагороду агентства встановлено у вигляді відсотка від суми угоди і прямо залежить від вартості об'єкта! Клієнт здійснює оплату послуг після продажу об'єкта.
 9. Певний термін дії договору, після закінчення якого, якщо об'єкт не проданий, договір розривається без матеріальних витрат з Вашого боку.
 10. Захист продавця від непрофесіоналізму. Представлення Ваших інтересів при проведенні переговорів з покупцями на всіх етапах здійснення угоди. При ексклюзив власник буде відчувати себе комфортно, тому що спілкування буде вести тільки з одним ріелтором, який буде звітувати вам про свою роботу. Це позбавить вас від постійних і нав'язливих дзвінків.
 11. Високий ступінь результативності роботи «CTM-Group» за ексклюзивними договорами. Робота за ексклюзивним договором здійснюється без передоплати. Агент розраховує на винагороду після того, як виконав всі зобов'язання перед клієнтом.

➠ Висновок ексклюзивного договору з агенціею нерухомості в Чорноморську, яке зможе грамотно побудувати процес підготовки до продажу та провести операцію,не є утиском інтересів Продавца. Прі такому договорі ріелтор працює так, щоб продавець залишився задоволений його роботою.