Ексклюзивний договір з АН «CTM-Group»

Ексклюзивний договір з Агентством нерухомості CTM-Group

Ексклюзивний договір - це підписаний документ між власником нерухомості і ріелтором, на якісний і великий перелік професійних послуг за повні комісійні. Оплата комісії здійснюється тільки за фактом успішної операції.

Сенс ексклюзивного договору полягає в тому, що власник квартири/будинку довіряє продаж своєї нерухомості конкретному ріелтору або агентству.Як правило,головною умовою такого договору є,повний ексклюзив на продаж об'єкта. У свою чергу агентство нерухомості в Чорноморську (Іллічівськ) зобов'язується продати вашу нерухомість в конкретні терміни, прописані в документі, а також обов'язково вказуються всі права продавця та обов'язки агента.

Переваги для продавця - Ексклюзивний договір гарантує те, що ріелтор/агентство зацікавлені в тому,щоб виконати всі зобов'язання в строк, прописаний в договорі.

Аргументи для укладення ексклюзивного договору на продаж:

 1. Захист економічних і правових інтересів продавця.Аналіз готовності пакету документів необхідних для продажу об'єкта.Вивчення об'єкта для визначення його специфічних характеристик.
 2. Реальна оцінка об'єкту нерухомості. Формування розумної ціни пропозиції Вашого об'єкту.Ріелтор зацікавлений у продажу квартири/будинку за максимальною ціною,так як його комісійні - 3% від кінцевої вартості;
 3. Індивідуальна схема реалізації об'єкта. Розміщення інформації на нашому сайті: https://ctm-group.com.ua, в ЗМІ, пряме звернення до потенційних покупців, відкрита реклама об'єкта і ефективні маркетингові заходи.
 4. Економія часу продавця і скорочення непотрібних контактів. Активний пошук і проведення переговорів з потенційними покупцями.
 5. У продавця немає необхідності звертатися до інших посередників, його агент сам проінформує колег про об'єкт;
 6. Тільки при ексклюзив ваш об'єкт може бути включений в Систему партнерських продажів;
 7. Ексклюзивний об'єкт знаходиться в пріоритеті у інших ріелторів, які працюють в Системі партнерських продажів;
 8.  Можливість продажу об'єкта за максимальною ціною. Клієнт отримує в особі «CTM-Group» партнера, так як винагороду агентства встановлено у вигляді відсотка від суми угоди і прямо залежить від вартості об'єкта! Клієнт здійснює оплату послуг після продажу об'єкта.
 9. Певний термін дії договору, після закінчення якого, якщо об'єкт не проданий, договір розривається без матеріальних витрат з Вашого боку.
 10. Захист продавця від непрофесіоналізму. Представлення Ваших інтересів при проведенні переговорів з покупцями на всіх етапах здійснення угоди. При ексклюзив власник буде відчувати себе комфортно, тому що спілкування буде вести тільки з одним ріелтором, який буде звітувати вам про свою роботу. Це позбавить вас від постійних і нав'язливих дзвінків.
 11. Високий ступінь результативності роботи «CTM-Group» за ексклюзивними договорами. Робота за ексклюзивним договором здійснюється без передоплати.Агент розраховує на винагороду після того, як виконав всі зобов'язання перед клієнтом.

Висновок ексклюзивного договору з агентством нерухомості в Чорноморську, яке зможе грамотно побудувати процес підготовки до продажу та провести операцію,не є утиском інтересів Продавца.Прі такому договорі ріелтор працює так, щоб продавець залишився задоволений його роботою.