Агентство нерухомості в Грузії | CTM-Group

Послуги компанії CTM-Group

Компанія CTM-Group – це агентство нерухомості в Україні та в деяких інших зарубіжних країнах. Ми працюємо з найбільшими забудовниками,управляючими фірмами, а тому змогли зібрати для вас найкращі пропозиції з продажу нерухомості в Грузії.

Всі актуальні варіанти житлової та комерційної нерухомості зібрані в нашому каталозі. Ви маєте можливість ознайомитися з ними самостійно або звернутися до менеджера компанії за консультацією.

Кожен об’єкт відповідає високим стандартам безпеки і якості будівництва. Ви знайдете житло і комерційну нерухомість в різних регіонах Грузії, з первинного чи вторинного ринку, з різною площею, вартістю та іншими параметрами. Ми обов’язково підберемо саме те, що вам потрібно!

Працюючи зі своїм клієнтами, компанія CTM-Group надає широкий спектр послуг. А саме:

- консультує з усіх питань придбання закордонної нерухомості, включаючи об’єкти в Грузії;

- підбирає нерухомість, яка відповідає озвученим клієнтом вимогам;

- проводить ознайомлювальні тури по різним вибраним об’єктам;

- супроводжує весь процес укладення договору купівлі-продажу або оренди – забезпечує спілкування з продавцем, узгодження умов угоди, збір та підготовку необхідних документів, аж до самої реєстрації права власності на нерухомість;

- організовує післяпродажне управління придбаними об’єктами.

Представники CTM-Group заощадять ваш час та допоможуть придбати кращу нерухомість Грузії з повним дотриманням законодавчої процедури цієї країни.