Нерухомість в Туреччині | Купити квартиру в Антальї

Нерухомість в Турціі. Нерухомість в Анталіі. Купити квартиру в Анталіі.

➤ Нерухомість в Анталіі ✓ актуальні пропозиціі по продажу нерухомості від ⭐ агенціі нерухомості CTM-Group, ми пропонуємо до вашої уваги нерухомість в Анталіі від забудовника Туреччини. В цьому розділі каталогу ви знайдете ті об'єкти, які знаходяться в Анталії, Кемеру, Сіде та Белеку і доступні до придбання на даний момент.

✓ Вся нерухомість в Антальї представлена ​​у нас з докладним описом і фотографіямі. Новобудови Анталії і вторинна нерухомість ✓ апартаменти ✓ пентхауси в новобудовах і на вторинному ринку ✓ вілли в комплексах та окремо розташовані заміські будинки ✓ елітне житло і нерухомість економ класу. Ви зможете вибрати вподобане житло самостійно або звернутися за допомогою до менеджера компаніі. Він, виходячи з ваших побажань по місцю розташування, ціною, плануванні, типу нерухомості,допоможе скласти повний перелік відповідних варіантів.

Ми надамо допомогу в доборці і придбанні квартири в Анталії і її регіоні в містах Сіде, Кемері, Белеке. Не відкладайте на потім, почніть вивчати ринок нерухомості Анталії прямо зараз. Спеціально для вас тут відібрані кращі варіанти сучасних житлових комплексов. Поможем вибрати і придбати нерухомість в Анталіі. Працюемо виключно з перевіреними забудовниками. В додаток до цього агенція закордонної нерухомості CTM-Group організовує ознайомчий тур по вибраних об'єктам, надає консультації та супроводжує весь процес придбання житла в Анталії.

✓ Пропонуємо придбати апартаменти в Антальі від забудовника за привабливою ціною.

➤ Нерухомість в Антальі – це відмінне вкладення Ваших заощаджень

Продано
Апартаменти 1+1 у новому житловому елітному комплексі Cruise Collection в Анталії.
Площа від 87.2 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Продаж апартаментів у Белеку. Сучасні апартаменти розташовані у самому центрі Бєлєка. Безпечність, ...
Площа від 124 М
Спальні 3
Ванні 2