Нерухомість в Турціі | Купити квартиру в Анталіі

Нерухомість в Турціі. Нерухомість в Анталіі

Нерухомість в Анталіі: актуальні пропозиціі по продажу нерухомості від агенціі нерухомості CTM-Group, ми пропонуємо до вашої уваги нерухомість в Анталіі від забудовника Туреччини. В цьому розділі каталогу ви знайдете ті об'єкти, які знаходяться в Анталії, Кемеру, Сіде та Белеку і доступні до придбання на даний момент.

Вся нерухомість в Антальї представлена ​​у нас з докладним описом і фотографіямі. Ви зможете вибрати вподобане житло самостійно або звернутися за допомогою до менеджера компаніі. Він, виходячи з ваших побажань по місцю розташування, ціною, плануванні, типу нерухомості,допоможе скласти повний перелік відповідних варіантів.

Ми надамо допомогу в доборці і придбанні квартири в Анталії і її регіоні в містах Сіде, Кемері, Белеке. Не відкладайте на потім, почніть вивчати ринок нерухомості Анталії прямо зараз. Спеціально для вас тут відібрані кращі варіанти сучасних житлових комплексов. Поможем вибрати і придбати нерухомість в Анталіі. Працюемо виключно з перевіреними забудовниками. В додаток до цього агенція закордонної нерухомості CTM-Group організовує ознайомчий тур по вибраних об'єктам, надає консультації та супроводжує весь процес придбання житла в Анталії.

Пропонуємо придбати апартаменти в Антальі від забудовника за привабливою ціною.

Нерухомість в Антальі – це відмінне вкладення Ваших заощаджень

Продано
Продаж квартири в Кестелі,на березі річки Дим-чай в Аланіі.Комплекс знаходиться в затишному перспект...
Площа від 220 М
Спальні 4
Ванні 3
Продано
Продаж апартаментів у Белеку. Сучасні апартаменти розташовані у самому центрі Бєлєка. Безпечність, ...
Площа від 124 М
Спальні 3
Ванні 2