Нерухомість в Аланіі | Ціни на житло в Конакли

Нерухомість в Аланіі. Продаж апартаментів в Туреччині. Ціни на житло в Конакли.

➤ Нерухомість в Конакли в Аланіі від турецького забудовника. У цьому розділі ви знайдете - турецьку нерухомість, розташовану у районі Конакли. З безлічі пропозицій нерухомості в Конакли ви точно зможете знайти те, що вам потрібно, а купити квартиру ✓ віллу в Конакли (Аланія) вам допоможе агенція нерухомості CTM - Group. Ми співпрацюємо з провідними турецькими забудовниками, завдяки чому можемо запропонувати нашим клієнтам вигідні умови купівлі житла.

Конакли – це невелике прибережне містечко, розташоване в 12-ти кілометрах на захід від Аланії. В цьому регіоні він є одним з найпопулярніших курортів, а забудовники нерідко обирають його для будівництва сучасної нерухомості.

У каталозі компанії Ви знайдете новобудови та нерухомість із вторинного ринку ✓ квартири ✓ вілли ✓ апартаменти з різних цінових категорій. На всі додаткові питання щодо придбання нерухомості в Конакли вам відповість наш менеджер.

➤ Ми пропонуємо купити квартиру або віллу в Конакли ✓ кращі ціни на нерухомість в Конакли (Туреччина) на сайті агенціі нерухомості CTM-Group!

Апартаменти 4+1 в Конакли споруджуваному проекті The Moonlight Village в Конакли (Аланія) від забудо...
Площа від 220 М
Спальні 4
Ванні 1
Апартаменти 2+1 в Конакли в споруджуваному проекті The Moonlight Village з великою територією і інфр...
Площа від 110 М
Спальні 2
Ванні 1
Продано
Продаж комерційної нерухомості в районі Конакли - Аланія. Магазин в торговому центрі 150 м.кв.
Площа від 150 М
Спальні 0
Ванні 1
Продано
Люкс Sun Villas в Конакли. Продаж люкс вілли​ в Конакли-Аланія. Проект розташований в районі Конакли...
Площа від 200 М
Спальні 3
Ванні 2