Нерухомість в Тбілісі | Продаж нерухомості в Грузіі

Нерухомість в Тбілісі. Продаж житла в Грузіі.  

Тбілісі - столиця і найбільше місто Грузії, розташований на березі річки Кури з населенням близько 1,1 мільйона чоловік. Місто засноване в п'ятому столітті. Тбілісі - найважливіший промисловий, соціальний та культурний центр. Місто дає дихати в прямому і переносному сенсі: відкриті ландшафти з видом на гори, респектабельні сучасні споруди. Квартири в Старому Тбілісі дозволяють краще познайомитися з культурою та історією міста. Старий фонд все ще викликає величезний інтерес у покупців. Це також і будинки з визнаною історичною цінністю.

Новобудови в Тбілісі відповідають всім сучасним вимогам - звичайно ж, це просто хороша маркетингова фраза, яку можна прочитати в рекламній брошурі якогось Житлового Комплексу, проте у випадку з новобудовами в Тбілісі це дійсно важливий аспект. Кожен будинок, що будується в Тбілісі, це унікальна архітектурна споруда, окремий самобутній проект, типових проектів практично немає.

Пропонуємо придбати апартаменти в Тбілісі від забудовника за привабливою ціною.Нерухомість в Батумі – це відмінне вкладення Ваших заощаджень

Житло в місті вважається кращим та є вигідним капіталовкладенням. Високі стандарти будівництва, рівень життя, розвинена інфраструктура, приємний клімат – ось те, що забезпечить вам тут хороший відпочинок і комфортне проживання.

У каталозі агенціі нерухомості CTM-Group ви знайдете нерухомість в Батумі для покупки.Наші менеджери допоможуть підібрати вам оптимальний варіант і дадуть відповідь на будь-які запитання.

Новий житловий комплекс в Батумі на першій лінії моря!"Batumi View" - новий багатофункціональний жит...
Площа від 41 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Продаж квартири в Батумі на узбережжі Чорного моря.В комплексі «Алея Палас» в Батумі створені всі ум...
Площа від 29.3 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Житловий комплекс в Батумі Yalchin Star Residence.У Грузії, на березі Чорного моря в місті Батумі б...
Площа від 40 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Квартири в Елітному комплексі в Батумі.Проект розташований на узбережжі Чорного моря в Батумі (Грузі...
Площа від 49.35 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Квартири в будинку, що будується в Батумі.Зручне розташування Horizont-2, в тихому дворику, на другі...
Площа від 31 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Ваша квартира в новобудові в Батумі.Вдале розташування першого будинок житлового комплексу «Horizont...
Площа від 30 М
Спальні 1
Ванні 1