Квартира в Каргиджаку | Вілла в Каргиджаку

Нерухомість в Каргиджаку. Продажа квартир вілл в Каргиджаку

Продаж нерухомості в Каргиджаку (Аланія) від забудовників від агенціі нерухомості CTM-Group за найкращими цінами. Квартири (апартаменти), вілли в Каргиджаке (Kargıcak). У даному розділі каталогу представлена ​​житлова нерухомість в Каргиджаку (Туреччина), яку можна купити за цінами забудовника.

Каргиджак розташовується зі сходу від центру Аланії в якому проживає всього близько 3 тисяч чоловік. Дрібно-гальковий пляж селища Каргиджак розтягнувся майже на 5 км, і він вважається навіть більш зручним і широким, ніж в сусідньому Махмутларі. Міжнародний аеропорт Газіпаша розташувався в 27 кілометрах від Каргиджака, а Анталія в 130 км.

Нерухомість в Каргиджаку користується попитом у іноземців, тому що це самий спокійний і тихий район на узбережжі Середземного моря. Переваги Каргиджака і його нерухомості в відмінному місці розташування і в високій якості будівництва. У цьому місці були куплені кращі видові ділянки, на яких забудовники звели комфортабельні вілли і житлові комплекси класу люкс невеликої поверховості. Житлові комплекси займають в основному першу і другу берегову лінію, а ось вілли розташовуються ближче до гір, на узвишші і мають шикарні панорамні види на море і як правило, повністю готові для проживання, з якісною обробкою, меблями, сантехнікою, побутовими приладами та відмінними панорамними видами.

Комфортабельні вілли, квартири в Каргиджаку, побудовані з дотриманням європейських стандартів задовольнять побажання самого вимогливого покупателя.Тем більше що у вас є можливість самостійно визначити критерії для пошуку нерухомості в нашому каталозі - площа будинку, число кімнат і переважну вартість.

Ми допоможемо вибрати і купити нерухомість в Каргиджаку за приємною ціною, знайти варіант, який в повній мірі задовольнить всі ваші побажання. Окажемо комплексний супровід при укладенні договору купівлі-продажу, оформленні права власності та надамо різні післяпродажні послуги.Дізнатись детальну інформацію про вподобану віллу, квартиру можна на сторінці об'єкта, а уточнити деталі того, як купити нерухомість в Каргиджаку (Аланія), допоможе наш менеджер. З ним ви можете зв'язатися коли Ви виберете зручний спосіб зв'язку - через запит на сайті, по телефону або електронною почтою. Працюемо виключно з перевіреними забудовниками. Виберіть свою квартиру в Каргиджаку прямо зараз.

Пропонуємо придбати квартиру в Кагиджаку від забудовника за привабливою ціною.

Нерухомість в Каргиджаку – це відмінне вкладення Ваших заощаджень.

Продаж вілли 3+1 Kargicak Bestlife villa 1 в районі Каргиджак (Аланія). Інвестиційна нерухомість в Т...
Площа від 500 М
Спальні 3
Ванні 3
Продаж квартири 1+1 в новому житловому комплексі Yaparlı Twıns в Каргиджаку (Туреччина) від агентств...
Площа від 60.4 М
Спальні 1
Ванні 1
Продаж квартири 1+1 в новому житловому комплексі Yaparlı-7 в Каргиджаку від провідного забудовника ...
Площа від 71 М
Спальні 1
Ванні 1
Продаж квартири 1+1 в Konak Seaside Premium в Каргиджаку (Аланія). Новий проект в районі Каргиджак,...
Площа від 70 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
В передгірному районі АланІЇ Каргиджак затишно розташувалась наша вілла, назву якої дасте саме Ви. У...
Площа від 510 М
Спальні 4
Ванні 4
Продано
Вілла в Каргиджаку. Пропонуєм купити віллу у Каргиджаку (Аланья, Туреччина). Велика вілла на ділянці...
Площа від 290 М
Спальні 3
Ванні 2
Апартаменти 3+1 в Riviera Imperial Deluxe (Каргиджак). Нерухомість в Каргиджаку – це відмінне вклад...
Площа від 152 М
Спальні 3
Ванні 1
Продано
Вілли в районі Каргиджак, Аланія. Granada Residence - чудовий житловий комплекс з видом на море й го...
Площа від 210 М
Спальні 4
Ванні 4