Апартаменти в Лімассолі | Продаж нерухомості на Кіпрі

Апартаменти в Лімассолі на Кіпрі від забудовника

Місто Лімасол – це важливий туристичний, діловий і культурний центр Кіпру. Тут є все, що тільки може знадобитися для комфортного життя та судового відпочинку. У Лімасолі працює безліч кафе, ресторанів, нічних клубів, СПА-центрів, магазинів, кілька аквапарків та єдиний на Кіпрі зоопарк.

Місто також має в своєму розпорядженні облаштовані пляжі й історичні пам’ятки – храми, середньовічні замки, руїнами міст Куріон та Аматус. Щорічно в Пафосі проводяться різні тематичні карнавали і фестивалі, наприклад, Фестиваль вина у вересні.

➤ Агенція нерухомості CTM-Group зібрала для вас найкращі пропозиції в Лімасолі. У нашому каталозі ви можете оглянути актуальну нерухомість в Лімасолі (Кіпр), яка виставлена ​​на продаж. Для людей, які бажають купити житло з метою приїжджати сюди в літній період, агентства нерухомості найчастіше пропонують квартири-студії в першій або другій берегової лінії. Апартаменти в центрі міста найкраще купувати людям, що приїжджають на острів у справах. Кожен об’єкт – це вигідне рішення, якщо ви дбаєте про свій комфорт та звикли до активного способу життя.

➤ Більш детальну інформацію можна отримати у менеджера компанії.

Limassol Blue Marine - це ексклюзивний проект на набережній, стратегічно розташований в новому центр...
Площа від 114 М
Спальні 2
Ванні 2
Апартаменти в Лімассолі з двома спальнями. Багатоповерховий елітний житловий і комерційний проект ро...
Площа від 150 М
Спальні 2
Ванні 2