Туреччина - ознайомчий тур по нерухомості

Запрошення на ознайомчий тур - нерухомість в Туреччині. 

Агенція нерухомості CTM-Group запрошує Вас у Туреччину в ознайомчий тур.

Ви прийняли рішення купити нерухомість в Туреччині?

Купівля нерухомості сама по собі - серйозний процес, а при покупці нерухомості в Туреччині додатково нашаровуються різницю в менталітеті і законодавстві.

Сама по собі покупка квартири на батьківщині - серйозний, відповідальний процес, де передбачити потрібно багато нюансів, а за кордоном до всього іншого додаються такі питання:

 • тонкощі місцевого законодавства
 • організація проживання на час поїздки
 • можливість оперативно переглянути всi сподобалися варіанти
 • менталітет

Дійсно, якщо у себе в країні шукати житло можна скільки завгодно, то у випадку з покупкою квадратних метрів за кордоном все відбувається набагато швидше, а значить часу на роздуми і прийняття єдино правильного рішення буде набагато менше.

Отже, наше завдання - максимальне спрощення процесу вибору.
І повірте, перегляду картинок в інтернеті і телефонного та особистого спілкування з агентом для покупки нерухомості зазвичай мало!
Все потрібно побачити на власні очі на власні очі!

Менеджери нашої компанії не тільки допоможуть Вам вибрати  нерухомість у Туреччині, оформити  правочин купівлі-продажу на всіх етапах, але й запропонують посляпродажний  сервіс.

Послуга "Ознайомчий тур" агенціі нерухомості CTM - Group включає в себе:

 • бронювання та покупка авіабілетів (при необхідності);
 • зустріч в аеропорту, трансфер до/с готелю, аеропорту;
 • бронювання номерів для проживання;
 • показ об’єктів, що пропонуються;
 • ознайомча екскурсія містом;
 • консультування у питаннях по придбанню нерухомості;
 • консультування у питаннях ринку нерухомості Туреччини.

Ваші побажання і переваги будуть обов'язково враховані при плануванні і організації ознайомчого туру. Максимально ефективна програма туру, зазвичай, буває виконана за 2-4 дня. Вона буде з Вами обов'язково узгоджена. Вам же залишиться тільки повідомити бажані дати.

Протягом усієї поїздки Вас буде супроводжувати досвідчений фахівець з нерухомості, який відповість на всі запитання, проконсультує по процесу покупки власності і післяпродажного сервісу. За цей час ми встигнемо показати особливості проживання, культуру, пам'ятки в кращих курортних містах держави, проведемо ознайомлювальну екскурсію, розглянемо всі вигідні топ-пропозиції нашої компанії в декількох найбільш популярних і мальовничих районах Туреччини, які Ви зможете побачити в оглядовому турі крім уже обраних Вами проектів.

Ми пропонуємо Безкоштовний ознайомчий тур з проживанням в комфортабельних апартаментах, де наші клієнти зможуть побачити всі об'єкти, що цікавлять і підібрати для себе найбільш підходящий варіант. Якщо у вас залишилися питання. Задайте їх нашому фахівцеві.

Для заказа тура заполните форму снизу