Меблі та побутова техніка

Покупка меблів у Туреччині

Ви вже власник житла у моря. На квартиру в Туреччині оформлені всі документи на право власності. Наступний етап – його внутрішнє облаштування. Придбання меблів,побутової техніки, предметів домашнього користування, та інших предметів, які зроблять Ваш дім затишним. Скажемо прямо, це не дешеве задоволення. Однак деякі групи товарів в Туреччині дійсно дешевші. Крім того, при облаштуванні Вашого дому належить врахувати ряд особливостей – клімат, планування приміщення та інше. Пропонуємо по порядку розібратись зі всіма питаннями.

Що крім звичних для нас меблів в житлові кімнати необхідно купити? Це садові меблі, якщо Ви володієте віллою або котеджем,  та меблі для балконівтерас . В силу теплого клімату Середземномор’я, балкони, лоджії, тераси  будуються великих розмірів. Зазвичай, на них проведено електрику. З березня по листопад – це додаткове приміщення, яке активно використовується та тому підлягає оснащенню. Вам обов’язково знадобиться набор меблів, який складається зі столика, крісел або стільців. Додатково можна придбати парасольку від сонця (у комплекті з столом або окремо), зручне крісло-гойдалку, різноманітні аксесуари  - світильники, вазони з квітами, подушки для стільців. В кімнатах у прохолодні місяці будуть корисні килимки, тому що підлога, зазвичай, тут мармурова або керамічна. У ванній кімнаті – невеликий обігрівач. Зверніть увагу на наявність водонагрівача. Не зайвим буде комплект щіток та приладь для чищення, бо постійно відкриті вікна та двері балконів будуть джерелами пилу кожного дня. Багато інших речей Ви відкриєте для себе вже у процесі життя.

Ціни у Туреччині на меблі достатньо високі, хоча завжди є можливість їх придбання зі знижками, приймаючи участь в акціях й рекламних кампаніях на сайтах магазинів.

Якщо у Вас немає часу та можливості для підбору та покупки меблів і побутової техніки, на оформлення  інтер’єру, наша компанія надасть Вам допомогу й підготує квартиру до Вашого приїзду.  Якщо Ви вирішили зробити це самостійно, ми надамо Вам машину та перекладача, який покаже Вам кращі магазини меблів, магазини побутової техніки та проконтролює весь процес от покупки до їх встановлення.