Пошук
Ціна зменшена
Аланія , Авсаллар
Авсаллар
79 500
91 000
88.50 м2
2
1
Аланія , Махмутлар
Махмутлар
43 000
57 000
70.00 м2
1
1
Аланія , Махмутлар
Махмутлар
45 000
60 000
70.00 м2
1
1
Аланія , Махмутлар
Махмутлар
79 000
98 000
115.00 м2
2
2
Аланія , Газіпаша
Газіпаша
375 000
420 000
185.00 м2
0
3
Аланія , Газіпаша
Газіпаша
540 000
610 000
510.00 м2
4
4
Інвестиції
Нові об'єкти
Контакти

Україна, м.Одеса,65005

вул.Балковская 120\ 1, оф 621

тел\ ф : +380 48-737-31-47

тел: +38 099 562 43 21 (Viber)

skype: ctm-group

Email: mail@ctm-group.com.ua

 

Бізнес-пропозиції власникам нерухомості

Бізнес-пропозиції власникам нерухомості в Турції. 

 ОРЕНДА 

Ви придбали нерухомість в Туреччині (віллу, квартиру) як інвестиції і не плануєте жити тут постійно. Здавання в оренду вашої власності може стати прибутковою частиною Вашого бюджету. 

Компанія CTM-Group надає послуги по здаванню Вашої власність в оренду, а також всі послуги, пов'язані з керуванням нею. Ми будемо раді допомогти Вам отримати максимальний прибуток від цієї власності протягом року. Зазвичай, здавання в оренду житла в Туреччині приносить 7-10% річних від його вартості. Зверніть увагу, що це набагато вище, ніж в Україні, Росії та інших європейських країнах, і, таким чином, робить інвестиції в турецьку нерухомість привабливими. 

Залежно від ваших потреб та можливості проживання у Туреччині, оренда може бути як короткострокова, так і довгострокова.Слід також враховувати, що її вартість залежить від сезону (для короткострокової оренди). Рекордні ціна та попит досягається у літні місяці (липень, серпень), коли сума оренди за тиждень-приблизно дорівнює місячній вартості у зимові місяці (за винятком новорічних свят). Не слід забувати й "оксамитовий" сезон. Компанія, що надає послуги з оренди житла, узгоджує з Вами всі деталі цього процесу від термінів, ціни та вподобання щодо орендарів. Вам не доведеться контролювати стан житла і збереження усього майна, у бігати по банках та установах, щоб сплатити податки й комунальні платежі. Все це включено у суму договору про надання послуг. 

Послуга по управлінню нерухомістю в частині здавання її в оренду є двох типів: 

1. Гарантована оренда: за договором між власником нерухомості і нашою компанією сплачується фіксована сума орендної плата, зазвичай це близько 6% річних від ринкової вартості майна. Графік погашення складається відповідно до вашого бажання (однією сумою на початку або в кінці року, щомісяця, щокварталу).

 2. Оренда за фактом: перерахування коштів, які отримуються від здавання Вашої квартири, здійснюється по факту укладання кожного конкретного договору оренди.   Ваші доходи від оренди будуть скорочені на суму нашої комісії (15-20% від загального прибутку).

В обох випадках всі відносин між компанією та власником вказані в договорі. Крім того, за Вами лишається право приїхати і перевірити стан нерухомості і майна в будь-який час. Крім того, Ви маєте можливість відпочити на узбережжі Середземного моря у погоджений раніше, або вказаний у договорі період часу.

 Ми запрошуємо Вас до співпраці! І ми зробимо все можливе для того, щоб здавання в оренду Вашої нерухомості в Туреччині небуло обтяжливими та приносили максимальний прибуток. Наша компанія поважає особистий вибір кожного клієнта.

 Управління нерухомістю.

Компанія CTM-Group пропонує спектр послуг з управління нерухомістю. При ухваленню рішення про покупку нерухомості за кордоном, виникають питання, пов'язані з її доглядом, обслуговуванням та безпекою. Зокрема, якщо жити там постійно не передбачається. Що з системою безпеки? Хто буде платити за рахунками? Хто підготує квартиру до Вашого прибуття? У відпустці не хочеться перевантажувати себе ще й генеральним прибиранням?  Ми готові допомогти Вам у вирішенні цих питань. Ви тільки повинні доручити обслуговування Вашого житла команді CTM-Group!

І ось нарешті ви є власником нерухомості в Туреччині. Для того, щоб повною мірою насолодитися відпочинком, а не займатися всілякими побутовими дрібницями, ви можете зв'язатися з нами. 

C 1 січня 2017 наші ціни на набір сервісів (як і минулого року) тільки 500 € на один рік, який включає в себе:-

* забезпечуємо зберігання та надання ключів для доступу до приміщення у надзвичайних ситуаціях.

* Сплачуємо щомісячні рахунки за комунальні послуги, щорічна рахунки по страхуванню, муніципальний податок з Вашого банківського рахунку у турецькому банку (щорічні виплати приблизно 1000 Евро).

* Щомісяця. Проводимо огляд нерухомості  - стан покрівлі, дверей та вікон, засмічення каналізації на терасі або балконі. Результат перевірки у формі звіту, який містить опис того, що перевірялося, стан об’єкту та, якщо визначено проблеми, вартість їх усунення. Доповідь буде надіслана в електронному вигляді відразу ж після перевірки на Вашу поштову скриньку. Ми будемо контролювати й процес усунення неполадок.

Окремо про послугу по прибиранню приміщень

Ваша квартира була порожня протягом тривалого часу або в ній проживали орендарі. Тепер Ваша черга на відпочити у моря. Розпочинати відпустку з генерального прибирання? Чому? Вам просто потрібно звернутись до нас з коротким листом про перелік робот з прибирання та інформувати про дату приїзду. Блискуча чистота та затишок в квартирі зустрінуть Вас після прибуття.

Щоденні, щотижневі, планові або термінові прибирання, перш ніж приймати гостей. Ви можете замовити виконання цих робіт регулярно з певним інтервалом або в певний час на Вашого замовлення.

  1. Генеральне прибирання квартири (кухня, кімната ,ванна кімната, балконлоджія) - €-90;
  2.  Сезонні прибирання (миття вікон, прання штор, зимових ковдр та інше) -145 €.

Якщо послуги сплачуються в інших валютах, їх буде перераховано відповідно до обмінного курсу на дату і час розрахунку

Додаткові послуги, що надаються CTM-Group в Туреччині

- Допомога в оформленні дозволу на проживання (ВНЖ) -400 TL.

- Допомога в оформленні свідоцтва про право власності (ТАПУ) -400 TL.

- Допомога в укладанні договорів на постачання води і електрики-150 TL.

- Допомога в підключенні Інтернету та телефонів-100 TL.

- Допомога у виявленні факти або відсутності обтяжень на нерухоме майно-200 TL.

- Надання автомобіля з водієм (погодинно) -80 TL + бензин.

- Надання авто з водієм (на добу) 250 TL + бензин.

-Трансфер доз аеропорту або міста Анталія, Аланія.

- Допомога з відкриттям банківського рахунку-100 TL.

-Послуги перекладача: годинна - 80 TL, доба - 280 TL.

- Придбання авіаквитків -50 TL.

-Дистанційна організації побуту -200 TL.