Пропозиції власникам нерухомості в Туреччині

Послуга по управлінню нерухомістю - оренда нерухомості. Пропозиція власникам нерухомості в Туреччині. 

Ви придбали нерухомість в Туреччині (віллу, квартиру) як інвестиції і не плануєте жити тут постійно. Здавання в оренду вашої власності може стати прибутковою частиною Вашого бюджету. 

✔️ Агенція нерухомості CTM-Group надає послуги по здаванню Вашої власність в оренду, а також всі послуги, пов'язані з керуванням нею. Ми будемо раді допомогти Вам отримати максимальний прибуток від цієї власності протягом року. Зазвичай, здавання в оренду житла в Туреччині приносить 6-10% річних від його вартості. Зверніть увагу, що це набагато вище, ніж в Україні та інших європейських країнах, і, таким чином, робить інвестиції в турецьку нерухомість привабливими. 

Залежно від ваших потреб та можливості проживання у Туреччині, оренда може бути довгострокова. Слід також враховувати, що її вартість залежить від сезону. Рекордні ціна та попит досягається у літні місяці (липень, серпень), коли сума оренди за тиждень-приблизно дорівнює місячній вартості у зимові місяці (за винятком новорічних свят). Не слід забувати й "оксамитовий" сезон. Компанія, що надає послуги з оренди житла, узгоджує з Вами всі деталі цього процесу від термінів, ціни та вподобання щодо орендарів. Вам не доведеться контролювати стан житла і збереження усього майна, у бігати по банках та установах, щоб сплатити податки й комунальні платежі. Все це включено у суму договору про надання послуг. 

Послуга по управлінню нерухомістю в частині здавання її в оренду є двох типів: 

✅️ Гарантована оренда: за договором між власником нерухомості і нашою компанією сплачується фіксована сума орендної плата, зазвичай це близько 6% річних від ринкової вартості майна. Графік погашення складається відповідно до вашого бажання (однією сумою на початку або в кінці року, щомісяця, щокварталу).

  ✅️ Оренда за фактом: перерахування коштів, які отримуються від здавання Вашої квартири, здійснюється по факту укладання кожного конкретного договору оренди.   Ваші доходи від оренди будуть скорочені на суму нашої комісії (15-20% від загального прибутку).

В обох випадках всі відносин між компанією та власником вказані в договорі. Крім того, за Вами лишається право приїхати і перевірити стан нерухомості і майна в будь-який час. Крім того, Ви маєте можливість відпочити на узбережжі Середземного моря у погоджений раніше, або вказаний у договорі період часу.

 Ми запрошуємо Вас до співпраці! І ми зробимо все можливе для того, щоб здавання в оренду Вашої нерухомості в Туреччині небуло обтяжливими та приносили максимальний прибуток. Наша компанія поважає особистий вибір кожного клієнта.

✔️  Управління нерухомістю в Туреччині. 

Агенція нерухомості CTM-Group пропонує спектр послуг з управління нерухомістю. При ухваленню рішення про покупку нерухомості в Туреччині, виникають питання, пов'язані з її доглядом, обслуговуванням та безпекою. Зокрема, якщо жити там постійно не передбачається. Що з системою безпеки? Хто буде платити за рахунками? Хто підготує квартиру до Вашого прибуття? У відпустці не хочеться перевантажувати себе ще й генеральним прибиранням?  Ми готові допомогти Вам у вирішенні цих питань. Ви тільки повинні доручити обслуговування Вашого житла команді CTM-Group!

І ось нарешті Ви є власником нерухомості в Туреччині. Для того, щоб повною мірою насолодитися відпочинком, а не займатися всілякими побутовими дрібницями, ви можете зв'язатися з нами. 

C 1 січня 2021 наші ціни на набір сервісів (як і минулого року) тільки 600 € на один рік, який включає в себе:-

* забезпечуємо зберігання та надання ключів для доступу до приміщення у надзвичайних ситуаціях.

* Сплачуємо щомісячні рахунки за комунальні послуги, щорічна рахунки по страхуванню, муніципальний податок з Вашого банківського рахунку у турецькому банку (щорічні виплати приблизно 1000 Евро).

* Щомісяця. Проводимо огляд нерухомості  - стан покрівлі, дверей та вікон, засмічення каналізації на терасі або балконі. Результат перевірки у формі звіту, який містить опис того, що перевірялося, стан об’єкту та, якщо визначено проблеми, вартість їх усунення. Доповідь буде надіслана в електронному вигляді відразу ж після перевірки на Вашу поштову скриньку. Ми будемо контролювати й процес усунення неполадок.