Пошук
Ціна зменшена
Фетхіе , Фетхіе
Фетхіе
125 000 €euro;
137 000
90.00 м2
3
2
Фетхіе , Фетхіе
Фетхіе
156 000 €euro;
172 000
95.00 м2
2
2
Аланія , Махмутлар
Махмутлар
44 000 €euro;
60 000
70.00 м2
1
1
Одеса. Одеська обл. , Чорноморськ
Чорноморськ
270 000 $dollar;
300 000
401.00 м2
4
4
Інвестиції
Нові об'єкти
Контакти

Україна, м.Одеса,65005

тел : +90 537 249 51 78 ( Whatsapp)

тел: +38 099 562 43 21 (Viber)

skype: ctm-group

Email: mail@ctm-group.com.ua

 

Трансфер з аеропорту

Трансфер з аеропорту Туречинни.

Туреччина — одна з найбільш популярних країн у світі, в якій бажають провести свою відпустку туристи з багатьох країн. Зазвичай, аеропорти розташовані поблизу відомих середземноморських курортів та історичних центрів Туреччини, таких як Анталія, Стамбул, Фетхіє та ін. Однак аеропорти винесені поза межі населених пунктів, тому Вам у будь-якому разі доведеться вирішити питання – як дістатись готелю або місця, де розташована Ваша нерухомість у Туреччині. Замовлення трансферу більш прийнятний на сьогодні варіант. Можна, звичайно, дістатись й міським транспортом або на таксі. Але замовлений заздалегідь трансфер надасть Вам можливість комфортно та за будь-яких обставин дістатись  до визначеного об’єкту.

Зазвичай, послугою трансферу користуються для поїздки з аеропорту (коли прилетіли) та в аеропорт (у день відльоту).  

Які трансфери на сьогодні існують?

Груповий трансфер

Як правило, його ціна входить у вартість туру та надається туроператором. При виході з аеропорту Вас зустріне представник туроператора. Вам необхідно орієнтуватись за  табличкам зустрічаючих, Ви швидко визначите «свого». Якщо таблички з назвою Вашого туроператора Ви не побачили, тоді його представник  за стойкою компанії, підкаже Вам номер и місце розташування автобусу. Основний недолік групового трансферу – збір всіх пасажирів та розвезення їх по місцях відпочинку.

Індивідуальний трансфер

На виході з аеропорту зустрічати будуть конкретно Вас. Табличка с Вашим ім’ям вкаже  на представника компанії перевізника. Ні чекати, ні розвозити  інших людей цей  транспортний засіб не буде. Однак, й ціна за даний сервіс достатньо висока. Самі високі ціни, зазвичай, у крупних туроператорів. Так, в інтернеті зараз можна знайти багато інших пропозицій, але слід пам’ятати, що у цьому випадку по різним причинам Вас можуть й не зустріти.

Таксі

В аеропортах завжди чекають клієнтів автомобілі-таксі. Вартість за проїзд на таксі приблизно дорівнює ціні індивідуального трансферу. Знак «TAXI» впізнаний всюди,але без знання турецької або англійської мови Вам важко буде порозумітись з водієм та висловитись про кінцеву мету поїздки, особливо, якщо Ваш готель, комплекс, вілла або житловий дім розташований в іншому місті, з яким таксист не достатньо  знайомий.

Автобус

Бюджетним варіантом може бути автобус громадського транспорту. Для такої поїздки необхідно гарно підготуватись, вибрати маршрути автобусів та т.і. Перший раз прилетів в Туреччину не рекомендуємо Вам діставатись до місця проживання самостійно на громадському транспорті.