Продаж житла на Кіпрі | Нерухомість Ларнаки

Продаж житла на Кіпрі. Нерухомість Ларнаки

➤ Агенція нерухомості CTM-Group у цьому розділі каталогу зібрала кращу нерухомість  Кіпру. У нашому каталозі ви знайдете сучасні вілли та квартири, комфортабельні житлові комплекси і багато інших об’єктів.

Ларнака - сонячне серце Кіпру, третій за величиною місто Республіки. Це туристична Мекка, зосередження сонця, моря, вражаючі краєвиди і дивовижних пляжів - все, що потрібно для незабутнього відпочинку. Всіх туристів і гостей Кіпру зустрічає найбільший і основний аеропорт країни, розташований біля пляжу Маккензі. Другий, трохи менше, розташований в Пафосі з іншого боку острова.

➤ Нерухомість Ларнаки представлена ​​в абсолютно різних цінових сегментах ✓ від недорогих квартир економ-класу до розкішних апартаментів і вілл з видом на море. Апартаменти в центрі міста найкраще купувати людям, що приїжджають на острів у справах. Але в будь-якому випадку, кожен бажаючий стати власником нерухомості в Ларнаці, обов'язково знайде підходящий варіант

✓ Менеджери компанії за вашим запитом підберуть підходящі варіанти та допоможуть пройти всі процедури з придбання нерухомості на Кіпрі.