Нерухомість в Демірташ | Купити квартиру в Демірташ

Нерухомість в Демірташ. Купити квартиру в Демірташ. Ціни на житло в Туреччині.

Продаж нерухомості в Демірташ (Аланія) від забудовників від агеціі нерухомості CTM-Group за найкращими цінами. Квартири ✓ апартаменти ✓ вілли в Демірташ (Demirtas). В даному розділі каталогу представлена ​​житлова нерухомість в Демірташ (Туреччина), яку можна купити за цінами забудовника.

✔️ Район Демірташ відноситься в Аланії і розташовується в 20 км від міста. Він знаходиться всього в 16 км від нового аеропорту Гізіпаша і з моменту його введення в експлуатацію почалася активна забудова нового фешенебельного району Демірташ. Дивлячись на всі переваги місцевості, можна з упевненістю припустити, що буквально через кілька років селище стане одним з найпопулярніших курортних регіонів. На даний момент це один з найпривабливіших районів для інвестицій в нерухомість.

Курортна місцевість відрізняється самітністю і спокоєм. Тут прекрасна природа і дивовижні панорамні краевиди на море і гори. Більшість вілл, котеджів належать місцевим жителям і іноземцям, уподобаннями яких є чисте повітря і тиша. Також варто відзначити широкі галькові-піщані пляжі і кристально прозоре море.

Нерухомість в Демірташ користується попитом, тому що це самий спокійний і тихий район на узбережжі Середземного моря. Переваги Демірташа і його нерухомості в відмінному місці розташування і в високій якості будівництва. У цьому місці були придбані кращі ділянки, на яких забудовники звели комфортабельні вілли і житлові комплекси класу люкс невеликої поверховості. Житлові комплекси займають в основному першу і другу берегову лінію, а ось вілли розташовуються ближче до гір, на узвишші і мають шикарні панорамні краевиди на море і як правило, повністю готові для проживання, з якісною обробкою, меблями, сантехнікою, побутовими приладами та відмінними панорамними краевидами.

Комфортабельні вілли ☆ квартири в Демірташ, побудовані з дотриманням європейських стандартів задовольнять побажання найвибагливішого покупця. В регіоні почалося будівництво нових житлових комплексів. Крім того, тут розташовані малоквартирні будинки, окремі будинки, вілли і житлові комплекси з приватними будинками. Нерухомість в цій точці міста буде цікава для тих, хто вважає за краще сільський колорит міську метушню. Тиша на природі замість міського шуму. Крім того, це місце вважається цікавим для інвестицій в майбутнє. Забудова і модернізація району в планах, відповідно ціни на нерухомість в Демірташ так само мають чітку тенденцію зростання.

✓ Ми допоможемо вибрати і купити нерухомість в Демірташ за приємною ціною, знайти варіант, який в повній мірі відповідатиме усім Вашим побажанням. Надамо комплексний супровід при укладенні договору купівлі-продажу, оформленні права власності та надамо різні післяпродажні послуги. Дізнатися детальну інформацію про вподобану квартирі, віллі можна на сторінці об'єкта, а уточнити деталі того, як купити нерухомість Демірташі (Аланія), допоможе наш менеджер. З ним ви можете зв'язатися будь-яким зручним способом - через форму на сайті, по телефону або електронній пошті. Працюємо виключно з перевіреними забудовниками. Виберіть свою квартиру в Демірташі прямо зараз.

✓ Пропонуємо придбати квартиру в Демірташі від забудовника за привабливою ціною.

➤ Нерухомість в Демірташі - це відмінне вкладення Ваших заощаджень.

Продаж апартаментів 2+1 в комплексі Toprak Shine Residence Demirtas в районі Демірташ в Аланії від з...
Площа від 75 М
Спальні 2
Ванні 1
Продаж апартаментів 1+1 в комплексі Toprak Shine Residence Demirtas в районі Демірташ в Аланії від з...
Площа від 46 М
Спальні 1
Ванні 1
Продаж апартаментів 1+1 в комплексі Syedra Garden в районі Демірташ в Аланії від забудовника. Нерухо...
Площа від 69 М
Спальні 1
Ванні 1
Продаж квартири 2+1 в районі Демірташ в Аланії, це квартира загальною площею 99 кв.м. Пропонуємо при...
Площа від 99 М
Спальні 2
Ванні 1
Апартаменти 2+1 в комплексі Bravo Tower в районі Демірташ в Аланії. Комфортабельні квартири в Демірт...
Площа від 120 М
Спальні 2
Ванні 1
Продаж апартаментів 1+1 в комплексі Bravo Tower в районі Демірташ в Аланії від забудовника . Комфорт...
Площа від 65 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Продаж квартири 2+1 в комплексі Fortunа Residence в районі Демірташ в Аланіі. Пропонуємо до продажу ...
Площа від 100 М
Спальні 2
Ванні 1