Пропозиція співпраці - Агенту нерухомості

Пропозиція співпраці ➠ Агенціям нерухомості та вільним агентам.

➠ Ви Агенція нерухомості або вільний агент, який має досвід у сфері продажу нерухомості? У Вас є бажання розширити свій бізнес та отримати додатковий прибуток за допомогою нашої команди? Якщо відповідь -  ТАК, у нас є що Вам запропонувати. 

✔️ Агентція нерухомості CTM - Group на сьогодні являється однією з небагатьох компаній по продажу нерухомості в Туреччині. Ми працюємо тільки з великими  будівельними холдингами в Аланії та Фєтхіє, які мають найвищі рейтинги у сфері будівництва та продажу нерухомості, бездоганну репутацію серед клієнтів та партнерів та гарантують виконання зобов’язань за договорами купівлі – продажу, юридичне оформлення та супроводження угоди на всіх етапах.

Низькі ціни на об’єкти нерухомості, висока якість послуг, простота процедури оформлення нерухомості як фізичною особою, та і юридичною, спрощений візовий режим, спрощена процедура отримання дозволу на проживання, великий вибір гарного та якісного житла, прекрасний клімат, тепле Середземне море, захоплююча природа, велика кількість історичних та культурних пам’яток. Альтернатива безпечного вкладення коштів. 

✔️ Основні напрямки нашої діяльності:

- підбір об’єктів нерухомості по бюджету та запиту покупця (нерухомість на стадії розробки проекту, на різних етапах будівництва, а також готові об’єкти житлової та комерційної нерухомості в Аланії  та Фєтхіє);

Клієнтам, що бажають обрати нерухомість в Туреччині, ми забезпечуємо трансфер з аеропорту, бронювання житла, поїздки для ознайомлення, весь спектр юридичних послуг. За бажанням надаємо після продажний  сервіс та обслуговування нерухомості в інтересах клієнта.

✔️ Умови співпраці

При укладенні договору з агенціею нерухомості CTM - Group:

  1. Ми - надамо Вам повний перелік наших проектів. Ознайомлюємо з Турецькою законодавчою  базою.
  2. Ви - організовуєте рекламну кампанію об’єктів, що нами надані, в інтернеті. При отриманні запиту від клієнту проводите первинні консультації, реєструєте його у нашій базі даних клієнтів  та направляєте їх до нас в Аланію або Фєтхіє .
  3. За умови укладення договору купівлі нерухомості та перерахування коштів продавцю. Ми сплачуємо Вам комісію згідно укладеної угоди.

Ми сподіваємось на взаємовигідну співпрацю з Вами та готові відповісти на всі Ваші питання,та також надати додаткову інформацію.