Відгуки покупців нерухомості в Туреччині і на Кіпрі.

Відгуки покупців нерухомості в Туреччині і на Кіпрі.
На этой странице вы можете почитать отзывы о сотрудничестве с компанией CTM-Group, оставленные нашими клиентами, и поделиться своими впечатлениями о работе с нами.

Для нас важно каждое мнение.

Вместе мы делаем рынок зарубежной недвижимости ближе.

Додайте свій відгук

Олег Дмитриевич 29. 03. 2021

Скористався послугою ознайомчого туру в Фетхіє організованого агенціею нерухомості CTM-Group.Незважаючи на існуючий карантин в Туреччині, змогли показати всі принади регіону і допомогли з визначенням і покупкою квартири моєї мрії в Фетхіе.Дякую за відмінний сервіс,побажання успіхів Вам у подальшій роботі

Евгения, Константин 27. 01. 2021

Дякуемо за допомогу по пошуку вілли в Фетхіє, агенціі закордонної нерухомості CTM-Group. У зв'язку в карантином по COVID-19, віддалено провели пошук будинку в Фетхіе, с детальним з он-лайн переглядом вілли, згідно нашого бюджету та побажань від доброго забудовника в Фетхіє. Агенція допомогла укласти договір с забудовником та початковим внеском і броні даної вілли. Вже в березні цього року їдемо сім'єю на оформлення документів з отриманням TAPU та відпочинок в своєму будинку в цьому райському куточку.

Сергей 28. 05. 2020

Операція була пов'язана з продажем квартири в Чорноморську, яка залишилася мені в спадок. Завдяки професіоналізму ріелтора компанії CTM-Group вдалося уникнути маніпуляцій з боку контрагента, хоча мені здавалося, на перший погляд, домовитися про умови і записати все в угоді можу я сам. Документи на всіх етапах угоди Ігор -директор агентства нерухомості в Чорноморську перевіряв і контролював, завдяки цьому все пройшло добре. Радий нашому знайомству! Дякую за якісну роботу!

Cristine 10. 03. 2020

Хочу висловити подяку директору компанії CTM-Group, за його професіоналізм, тактовність, ввічливість, дуже відповідальна людина, підібрав квартиру в Аланії за короткий термін, через тиждень вже було оформлено ТАПУ. Я живу в Латвії, спілкуючись на відстані попередньо отримала повну інформацію по квартирі і умови оформлення. Перебуваючи на відпочинку в Туреччині змогла подивитися обрану квартиру і після покупки оформити всі документи на своє ім'я. Бажаю Ігорю і його компанії хороших клієнтів і успіхів у професійній діяльності.

Александр, Наталья 29. 01. 2020

Хотілося б висловити величезну подяку компанії CTM-Group за швидку, якісну і оперативну роботу по підбору будинку в Фетхіє для постійного проживання, можна сміливо рекомендувати цю компанію знайомим. Хотілося б відзначити, що вони діють в інтересах клієнта! Спасибі Вам велике!

Игорь Гладких 08. 01. 2020

На новорічні свята зробив родині подарунок, купив квартиру в Авсаларі.Повний супровід зробила компанія із зарубіжної нерухомості CTM-Group яку перед Новим роком знайшов в інтернеті.Дякую за оперативність,організацію ознайомчого туру і підборі пропозицій варіантів нерухомості.

Артур Стародубенко 18. 12. 2019

Довго шукав нерухомість для відпочинку в Туреччині за моїми вимогами.На сайті https://ctm-group.ru/turkey знайшов ту віллу про яку мріяв.В компанії допомогли з оформленням ТАПУ і отриманням кредиту відсутньої суми для придбання.Зараз вже власник,буду зустрічати Новий рік в новому будинку.Рекомендую персонал CTM-Group на висоті.

Влад Нестеренко 20. 11. 2019

Знайшов компанію в інтернеті, залишив запит на отримання інформації нерухомості в Фетхіе.В протягом дня зі мною зв'язався менеджер компанії CTM-Group, уточнив всі мої побажання до житлу.Після отримання мною інформації, був орнанізован ознайомлювальний тур в Турцію.Переглянувши пропозиціі вибрав ту квартиру яка мені сподобалась.Зараз йде оформлення документів. Дякую колективу компанії за роботу.

Ирина Васильева 10. 09. 2019

За рекомендацією звернулася в команії CTM-Group для придбання квартири в Аланії.Порекомендували квартиру в Махмутларі з укладенням договору з керуючою компанією на здачу в оренду.Буду тепер комфортно відпочивати з сім'єю влітку і мати додатковий дохід від оренди.Дякую за добру роботу.

Роман Ильченко 14. 08. 2019

Купував нерухомість через компанію CTM-Group на Північному Кіпрі. Підібрали квартиру на мій запит, допомогли з оформленням документів на нерухомість.Гарна робота, буду рекомендувати друзям.

Ксенія Тельпіс 22. 05. 2018

Дякую компанії CTM-Group за професіоналізм та дійсно багатий вибір! Весною цього року за рекомендацією друзів я потрапила на київський семінар із зарубіжної нерухомості та залишилася під гарним враженням. Виступав представник турецького забудовника із Фетхіє та розповів про продаж житла іноземцям «з перших вуст». А менеджер нашої української компанії закцентував увагу на особливостях Туреччини. Було сказано і про вигоди, і про ризики, всі можливості та витрати розклали по полицях, представили ті квартири та будинки, які можна купити прямо зараз. Приємним бонусом стало запрошення в ознайомчий тур до Фетхіє. Я порадилася з чоловіком і ми вирішили не втрачати такої можливості. У липні злітали в Туреччину та підібрали декілька цікавих для себе варіантів. Тепер обираємо.

Светлана Миронова 17. 05. 2018

Побувала на семінарі в Дніпрі 21 квітня. Дуже сподобалася подача інформації (НЕ сухо, не нудно, все зрозуміло), навіть новачок в нерухомості легко розбереться. На покупку поки не зважилася, але вже серйозно задумалася над цим питанням. Якщо в нашому місті буде проходити ще один семінар з нерухомості, обов'язково піду. Рекомендую!