Відгуки покупців нерухомості в Туреччині і на Кіпрі.

Відгуки покупців нерухомості в Туреччині і на Кіпрі.
На этой странице вы можете почитать отзывы о сотрудничестве с компанией CTM-Group, оставленные нашими клиентами, и поделиться своими впечатлениями о работе с нами.

Для нас важно каждое мнение.

Вместе мы делаем рынок зарубежной недвижимости ближе.

Додайте свій відгук

Игорь Гладких 08. 01. 2020

На новорічні свята зробив родині подарунок, купив квартиру в Авсаларі.Повний супровід зробила компанія із зарубіжної нерухомості CTM-Group яку перед Новим роком знайшов в інтернеті.Дякую за оперативність,організацію ознайомчого туру і підборі пропозицій варіантів нерухомості.

Артур Стародубенко 18. 12. 2019

Довго шукав нерухомість для відпочинку в Туреччині за моїми вимогами.На сайті https://ctm-group.ru/turkey знайшов ту віллу про яку мріяв.В компанії допомогли з оформленням ТАПУ і отриманням кредиту відсутньої суми для придбання.Зараз вже власник,буду зустрічати Новий рік в новому будинку.Рекомендую персонал CTM-Group на висоті.

Влад Нестеренко 20. 11. 2019

Знайшов компанію в інтернеті, залишив запит на отримання інформації нерухомості в Фетхіе.В протягом дня зі мною зв'язався менеджер компанії CTM-Group, уточнив всі мої побажання до житлу.Після отримання мною інформації, був орнанізован ознайомлювальний тур в Турцію.Переглянувши пропозиціі вибрав ту квартиру яка мені сподобалась.Зараз йде оформлення документів. Дякую колективу компанії за роботу.

Ирина Васильева 10. 09. 2019

За рекомендацією звернулася в команії CTM-Group для придбання квартири в Аланії.Порекомендували квартиру в Махмутларі з укладенням договору з керуючою компанією на здачу в оренду.Буду тепер комфортно відпочивати з сім'єю влітку і мати додатковий дохід від оренди.Дякую за добру роботу.

Роман Ильченко 14. 08. 2019

Купував нерухомість через компанію CTM-Group на Північному Кіпрі. Підібрали квартиру на мій запит, допомогли з оформленням документів на нерухомість.Гарна робота, буду рекомендувати друзям.

Ксенія Тельпіс 22. 05. 2018

Дякую компанії CTM-Group за професіоналізм та дійсно багатий вибір! Весною цього року за рекомендацією друзів я потрапила на київський семінар із зарубіжної нерухомості та залишилася під гарним враженням. Виступав представник турецького забудовника із Фетхіє та розповів про продаж житла іноземцям «з перших вуст». А менеджер нашої української компанії закцентував увагу на особливостях Туреччини. Було сказано і про вигоди, і про ризики, всі можливості та витрати розклали по полицях, представили ті квартири та будинки, які можна купити прямо зараз. Приємним бонусом стало запрошення в ознайомчий тур до Фетхіє. Я порадилася з чоловіком і ми вирішили не втрачати такої можливості. У липні злітали в Туреччину та підібрали декілька цікавих для себе варіантів. Тепер обираємо.

Светлана Александровна 17. 05. 2018

Побувала на семінарі в Дніпрі 21 квітня. Дуже сподобалася подача інформації (НЕ сухо, не нудно, все зрозуміло), навіть новачок в нерухомості легко розбереться. На покупку поки не зважилася, але вже серйозно задумалася над цим питанням. Якщо в нашому місті буде проходити ще один семінар з нерухомості, обов'язково піду. Рекомендую!

Вадим Егорович Слуцкий 29. 11. 2017

Можу порекомендувати семінари з інвестування в нерухомість тим, хто замислюється про покупку. Ясно і дохідливо вам розкажуть, як купити будинок або квартиру безпечно і не витратити на неї зайвого. Дадуть відповідь на питання, що цікавлять, та ще й ознайомлювальний тур запропонують. Працюйте з лідером CTM Group за таке ставлення до клієнтів і висока якість організації заходів!

Костянтин Перов 15. 11. 2017

Я був на семінарі CTM-Group вже вдруге і цього разу вирішив скористатися їхніми послугами та придбати житло. Мені сподобалася конкретна квартира в Аланії, яку представив нам забудовник. У жовтні я поїхав у ознайомчий тур, подивився на неї, а зараз менеджер компанії готує документи для оформлення покупки.

Ирина Т 11. 11. 2017

Я живу в Запоріжжі і давно придивлялася до семінарів з нерухомості, які проводить ця компанія. І ось нарешті, в цьому році, вони приїхали в моє місто. Природно, я не змогла пропустити таку подію і ні краплі не пошкодувала про витрачений час !!! Все, що мені потрібно було дізнатися про нерухомість в Туреччині, я почула на семінарі, особисто познайомилася з керівниками компаній-організаторів, які виявилися дуже приємними людьми і відповіли на всі мої запитання.
Буду рекомендувати ці семінари своїм знайомим і серйозно задумаюсь про те, щоб купити для нашої сім'ї квартиру в Аланії.

Тимур Л. 11. 08. 2017

Пользуюсь своей квартирой в Фетхие уже больше года и вот решил написать отзыв.Развернутым он не будет, потому что писательство это не мое. Хочется просто сказать спасибо сотрудникам компании и порекомендовать ее остальным.Они мне помогли найти именно такую квартиру, как я хотел, купить ее без единого слова по-турецки и английски и сдавать в аренду, когда меня там нету.В общем, полный пакет услуг, как говорят.И никаких проблем.

 

Марина Сергієва 21. 07. 2017

Вперше з компанією я познайомилась на семінарі в Одесі. Тоді послухала про Туреччину, але купувати так і не зважилася. Тільки через рік ми з чоловіком прийняли остаточне рішення і пішли відразу до CTM-Group. Помітно, що працюють професіонали. Купівлю оформили швидко, допомогли оформити розстрочку.