Агенція нерухомості CTM-Group в Чорноморську

Агенція нерухомості CTM-Group в Чорноморську

✅️ Агенція нерухомості CTM-Group, маючи більш ніж 28-річний досвід на ринку нерухомості, готова запропонувати своїм клієнтам повний пакет послуг, пов’язаних з купівлею та продажу нерухомості в Чорноморську.

✔️ Ріелтора агенціі нерухомості CTM-Group: 

  1. надають консультації з питань купівлі-продажу, житлової та комерційної нерухомості, земельних ділянок;
  2.  займаються підбором підходящих об’єктів, виходячи із вимог клієнта;
  3.  оглядають об’єкти, організовують їх оцінку і показ покупцям;
  4.  забезпечують документальне оформлення угод з нерухомістю;
  5.  надають комплексний супровід клієнту, в тому числі юридичний, на всіх етапах укладення договору.

Ми допоможемо своїм клієнтам реалізувати будь-які побажання. Компанія працює у таких сегментах ринку нерухомості:

1) Новобудови Чорноморська ☑️

Новобудова – це покращені стандарти, зручні планування і комфортабельне житло. Провідним напрямком нашої діяльності є продаж нерухомості в Чорноморську з первинного ринку. Ми співпрацюємо з надійними забудовниками, можемо підібрати квартиру як в будинку, що ще будується, так і в уже готових новобудовах.

2) Вторинна нерухомість Чорноморська ☑️

Із вторинною нерухомістю ми проводимо різні операції, надаючи послуги як продавцям, так і покупцям. З продавцем, зокрема, укладається договір, за яким компанія зобов’язується продати об’єкт у встановлені терміни та за обумовленою ціною. Наша компанія бере на себе функції з організації оцінки нерухомості, пошуку покупців, показу їм нерухомості, збору та оформлення необхідних документів. Покупцям же ми пропонуємо каталог актуальних пропозицій, показуємо вибрані об’єкти на місці й так само займаємося підготовкою всієї документації.

3) Заміська нерухомість і земельні ділянки в Чорноморську ☑️

Компанія допоможе провести будь-які операції з земельною ділянкою в Чорноморську або іншому місті, заміським будинком, дачею, котеджем. Скориставшись нашими послугами, ви зможете продати або купити об’єкт нерухомості, ввести побудований будинок в експлуатацію.

4) Комерційна нерухомість Чорноморська ☑️

Приміщення під склад, офіс або інші комерційні об’єкти можна знайти в каталозі нашої компанії. Ми допоможемо підшукати оптимальне за місцем розташування, площею та іншим параметрам рішення для вашого бізнесу.

5) Елітна нерухомість в Чорноморську ☑️

Для клієнтів з підвищеними вимогами до комфорту проживання, ми пропонуємо елітну нерухомість (будинки та квартири). Ми зможемо в мінімальні терміни підібрати кращі пропозиції за місцем розташування і класом житла, забезпечимо повний супровід процесу придбання об’єкта.

6) Нерухомість в Туреччині ☑️

✔️ Основні послуги компанії - повний комплекс, що надаються CTM -Group послуг, включає в себе:

  1.  надання консультацій, пов'язаних з питаннями інвестування в закордону нерухомість, особливостями придбання об'єктів нерухомості в Туреччині, володіння ними, в тому числі - щодо оподаткування;
  2.  підбір підходящої нерухомості в Туреччині для покупки, включаючи надання відповідної інформації та фотографій;
  3.  супровід в процесі укладення угоди щодо нерухомості: оптимізація умов договору, організація його підписання, залагодження всіх законодавчих формальностей;
  4.  допомога в отриманні кредитів, співробітництво з нотаріальними та адвокатськими конторами, страховими компаніями та банками;