Агентство нерухомості в Чорноморську - CTM-Group

Агентство нерухомості в Чорноморську - CTM-Group.

Компанія CTM-Group, маючи більш ніж 23 х-річний досвід на ринку, готова запропонувати своїм клієнтам повний пакет послуг, пов’язаних з купівлею та продажу нерухомості. Наші менеджери:

- надають консультації з питань купівлі-продажу, оренди житлової та комерційної нерухомості, земельних ділянок;

- займаються підбором підходящих об’єктів, виходячи із вимог клієнта;

- оглядають об’єкти, організовують їх оцінку і показ покупцям;

- забезпечують документальне оформлення угод з нерухомістю;

- надають комплексний супровід клієнту, в тому числі юридичний, на всіх етапах укладення договору.

CTM-Group допоможе своїм клієнтам реалізувати будь-які побажання. Компанія працює у таких сегментах ринку нерухомості:

1) Новобудови.

Новобудова – це покращені стандарти, зручні планування і комфортабельне житло. Провідним напрямком нашої діяльності є продаж нерухомості в Чорноморську, Одесі, інших містах України з первинного ринку. Ми співпрацюємо з надійними забудовниками, можемо підібрати квартиру як в будинку, що ще будується, так і в уже готових новобудовах.

2) Вторинна нерухомість.

Із вторинною нерухомістю ми проводимо різні операції, надаючи послуги як продавцям, так і покупцям. З продавцем, зокрема, укладається договір, за яким компанія зобов’язується продати об’єкт у встановлені терміни та за обумовленою ціною. Наша компанія бере на себе функції з організації оцінки нерухомості, пошуку покупців, показу їм нерухомості, збору та оформлення необхідних документів. Можлива організація термінового викупу. Покупцям же ми пропонуємо каталог актуальних пропозицій, показуємо вибрані об’єкти на місці й так само займаємося підготовкою всієї документації. Додатково надається супроводу в процесі обміну житла.

3) Заміська нерухомість і земельні ділянки.

Компанія допоможе провести будь-які операції з земельною ділянкою в Чорноморську або іншому місті, заміським будинком, дачею, котеджем. Скориставшись нашими послугами, ви зможете продати або купити об’єкт нерухомості, ввести побудований будинок в експлуатацію.

4) Комерційна нерухомість.

Приміщення під склад, офіс або інші комерційні об’єкти можна знайти в каталозі нашої компанії. Ми допоможемо підшукати оптимальне за місцем розташування, площею та іншим параметрам рішення для вашого бізнесу.

5) Елітна нерухомість.

Для клієнтів з підвищеними вимогами до комфорту проживання, ми пропонуємо елітну нерухомість (будинки та квартири). Ми зможемо в мінімальні терміни підібрати кращі пропозиції за місцем розташування і класом житла, забезпечимо повний супровід процесу придбання об’єкта.