Агентство нерухомості в Чорноморську | CTM-Group

Агентство нерухомості в Чорноморську- CTM-Group

Компанія CTM-Group, маючи більш ніж 27-річний досвід на ринку, готова запропонувати своїм клієнтам повний пакет послуг, пов’язаних з купівлею та продажу нерухомості. Наші менеджери:

- надають консультації з питань купівлі-продажу, оренди житлової та комерційної нерухомості, земельних ділянок;

- займаються підбором підходящих об’єктів, виходячи із вимог клієнта;

- оглядають об’єкти, організовують їх оцінку і показ покупцям;

- забезпечують документальне оформлення угод з нерухомістю;

- надають комплексний супровід клієнту, в тому числі юридичний, на всіх етапах укладення договору.

CTM-Group допоможе своїм клієнтам реалізувати будь-які побажання. Компанія працює у таких сегментах ринку нерухомості:

1) Новобудови.

Новобудова – це покращені стандарти, зручні планування і комфортабельне житло. Провідним напрямком нашої діяльності є продаж нерухомості в Чорноморську,інших містах України з первинного ринку.Ми співпрацюємо з надійними забудовниками, можемо підібрати квартиру як в будинку, що ще будується, так і в уже готових новобудовах.

2) Вторинна нерухомість.

Із вторинною нерухомістю ми проводимо різні операції, надаючи послуги як продавцям, так і покупцям.З продавцем,зокрема, укладається договір,за яким компанія зобов’язується продати об’єкт у встановлені терміни та за обумовленою ціною.Наша компанія бере на себе функції з організації оцінки нерухомості, пошуку покупців, показу їм нерухомості, збору та оформлення необхідних документів. Можлива організація термінового викупу.Покупцям же ми пропонуємо каталог актуальних пропозицій, показуємо вибрані об’єкти на місці й так само займаємося підготовкою всієї документації.Додатково надається супроводу в процесі обміну житла.

3) Заміська нерухомість і земельні ділянки.

Компанія допоможе провести будь-які операції з земельною ділянкою в Чорноморську або іншому місті, заміським будинком, дачею, котеджем.Скориставшись нашими послугами, ви зможете продати або купити об’єкт нерухомості, ввести побудований будинок в експлуатацію.

4) Комерційна нерухомість.

Приміщення під склад, офіс або інші комерційні об’єкти можна знайти в каталозі нашої компанії.Ми допоможемо підшукати оптимальне за місцем розташування, площею та іншим параметрам рішення для вашого бізнесу.

5) Елітна нерухомість.

Для клієнтів з підвищеними вимогами до комфорту проживання, ми пропонуємо елітну нерухомість (будинки та квартири).Ми зможемо в мінімальні терміни підібрати кращі пропозиції за місцем розташування і класом житла, забезпечимо повний супровід процесу придбання об’єкта.

6) Нерухомість за кордоном

Основні послуги компанії
Повний комплекс,що надаються CTM-Group послуг, включає в себе:

- надання консультацій, пов'язаних з питаннями інвестування в зарубіжну нерухомість,особливостями придбання об'єктів нерухомості в Туреччині,Кіпрі,володіння ними, в тому числі - щодо оподаткування;
- підбір підходящої нерухомості в Туреччині,Кіпрі для покупки, включаючи надання відповідної інформації та фотографій;
- супровід в процесі укладення угоди щодо нерухомості: оптимізація умов договору,організація його підписання,залагодження всіх законодавчих формальностей;
- допомога в отриманні кредитів,співробітництво з нотаріальними та адвокатськими конторами,страховими компаніями та банками;
- подальше управління об'єктами нерухомості.