Чорноморськ (Іллічівськ) курортне місто

Чорноморськ курортне місто на березі Чорного моря

☀️ Чорноморськ (до 2016 року Іллічівськ) – це місто, розташоване на узбережжі Чорного моря в 20-ти кілометрах від Одеси. Воно вважається одним з найвідоміших портових і курортних міст України, єдине в країні має пляж, відзначений Блакитним прапором.

Історія Чорноморська почалася ще в мідному віці, тривала в період Київської Русі. Невелике на той час поселення знаходилося під владою татар, турків, Російської імперії. Сам населений пункт був заснований тільки за часів СРСР в 1954 році у зв’язку зі зведенням суднобудівного заводу та морського торгового порту, а статус міста отримав ще пізніше – у 1973-му.

Сучасний Чорноморськ активно розвивається, є курортним містом з доброю інфраструктурою і транспортною доступністю. У літню пору року він заполонений відпочиваючими настільки, що чисельність населення практично потроюється. Разом з тим, в Чорноморську є безліч зелених насаджень, облаштовано парки та сквери, громадські пляжі. Промислова зона відокремлена від житлової й абсолютно не заважає гарному відпочинку.

Найвідоміші пам’ятки Чорноморська – Приморський парк з колонадою і сходами до моря, що нагадують знамениті Потьомкінські в Одесі; Молодіжний парк з різними розвагами для дітей; Музей витончених мистецтв.

✔️ Що особливого в Чорноморську?

Кожне місто по-своєму унікальне, а це – особливо. Все тому, що Чорноморськ:

- входить до п’ятірки найбільш перспективних міст України;

- має в своєму розпорядженні третій в країні за вантажообігом морський порт і є міжнародним транспортним вузлом;

- розтягнувся вздовж морського узбережжя, а берегова лінія з обладнаними пляжами має протяжність близько 12-ти кілометрів. При цьому найбільший муніципальний пляж має Блакитний прапор – нагороду, яка підтверджує, що морська вода придатна для безпечного купання та відповідає високим стандартам якості;

- має розвинену торгово-розважальну мережу. Тут працює безліч магазинів різної спрямованості, кафе і ресторанів, нічних клубів, готелів;

- займає одне з перших місць серед населених пунктів Південної України за площею зелених зон, скверів та парків на одного жителя. Завдяки цьому в місті завжди дуже затишно, і навіть у найспекотніший день можна знайти місце для відпочинку;

- активно забудовується і розвивається. Легко можна придбати квартиру або будинок в Чорноморську на вторинному ринку або в новобудові за доступною ціною. Всі частини міста мають хорошу транспортну доступність та достатню інфраструктуру (супермаркети, аптеки, банківські відділення).

- Житловий фонд в Чорноморську включає в себе як вторинну нерухомість, представлену панельними, цегляними багатоповерхівками, а також малометражними «хрущовками», так і сучасні просторі квартири в новобудовах.

- Добре збудований будинок в Чорноморську - відмінна можливість спокійно і безпечно відпочити всією сім'єю з маленькими дітьми. Такий варіант подобової оренди житла в приватному секторі привабливий і для компаній друзів для відпочинку на березі Чорного моря.

Чисте морське повітря і близькість до комфортних пляжам,а також відсутність великої промисловості і інтенсивного автомобільного трафіку підвищує попит на покупку та оренду приватних будинків в Чорноморську.