Квартири в Туречіні | Купити нерухомість в Анталіі

Квартири в Туреччині. Продаж нерухомості в Анталіі

Квартири на продаж в Анталіі (Туреччина). В даному розділі каталогу представлена ​​краща нерухомість Анталії купити яку ви можете, скориставшись послугами агенціі нерухомості CTM-Group.

Квартири, вілли, апартаменти, елітне житло і нерухомість економ класу - все це ви знайдете у нас в каталозі. Знакомьтесь з актуальними пропозиціями і вибирайте ті варіанти, які відповідають вашим перевагам і уявленням про комфортне життя, гарний відпочинок.

Працюючи безпосередньо з продавцями і забудовниками агенція нерухомості CTM-Group пропонує клієнтам максимально вигідні умови придбання житла в Анталье. Ми надамо допомогу в доборці і придбанні нерухомості в Антальї, Кемері, Сіде та Белеку. Не відкладайте на потім, почніть вивчати ринок нерухомості в Анталії прям зараз. Спеціально для вас тут відібрані кращі варіанти сучасних житлових комплексів. Ми працюємо виключно з перевіреними забудовниками. Наш менеджер допоможе скласти перелік відповідних вам об'єктів в Анталії,проведе ознайомчий тур на місці і супроводить весь процес укладення договору купівлі-продажі. Виберіть свою квартиру в Антальі прямо зараз.

Пропонуємо придбати апартаменти в Антальі від забудовника за привабливою ціною.

Нерухомість в Антальі – це відмінне вкладення Ваших заощаджень

Продано
Продаж квартири в Кестелі,на березі річки Дим-чай в Аланіі.Комплекс знаходиться в затишному перспект...
Площа від 220 М
Спальні 4
Ванні 3