Нерухомість в Тосмурі | Купити квартиру в Тосмурі

Квартири в Тосмурі. Продаж апартаментів в Тосмурі. Купити житло в Тосмурі від забудовника.

➤ Купити нерухомість в Тосмурі (Alanya Turkey) від забудовників з кращими цінами на апартаменти. В даному розділі ви знайдете квартири в Тосмурі - турецьку нерухомість, розташовану в районі Тосмур. ✓ Сучасна нерухомість в Аланії - в районі Тосмур одна з пропозицій нашої компанії. В каталозі зі зручною пошуковою системою за параметрами нерухомості містяться квартири. Ви знайдете актуальні на сьогоднішній день об'єкти із зазначенням ціни та докладним описом.

Тосмур (Tosmur), розташований між районами Оба і Кестель, практично потопає в зелені, апельсинових садах і мальовничих гаях. До центру Аланії всього 5 км. Район розташований в мальовничому районі і знаходиться немов у обіймах Середземного моря, гір і гірської річки Дим, яка є яскравою туристичною визначною пам'яткою. В районі знаходяться чудові пляжі і облаштовані набережні. Tosmur має прекрасну інфраструктуру для комфортного життя.

Тосмур славиться своїми респектабельними багатоповерховими будинками в затишних і упорядкованих кварталах. Рекомендуємо купувати нерухомість в цьому районі для постійного проживання і подальшої здачі в оренду. Будь-яка нерухомість, придбана в цьому районі, має високий орендний потенціал.

✓ Надамо допомогу в добірці і придбанні нерухомості в Тосмурі.

Не відкладайте на потім, почніть вивчати ринок нерухомості в Тосмурі прямо зараз. Спеціально для вас тут відібрані кращі варіанти сучасних житлових комплексів. Допоможемо вибрати і купити нерухомість в Тосмурі і надамо комплексні консультації щодо купівлі нерухомості в Туреччині, а також надамо повний супровід угоди. Працюємо виключно з перевіреними забудовниками. Виберіть свою квартиру в Тосмуре прямо зараз.

✓ Кращі ціни на нерухомість в Тосмурі (Аланія) на сайті ⭐ агенціі нерухомості CTM-Group!
Нерухомість в Тосмурі (Аланія) - це відмінне вкладення Ваших заощаджень.

Продаж квартири 1+1 у новому проекті Veluxe Residence у Тосмурі від забудовника з оф-плану
Площа від 63 М
Спальні 1
Ванні 1
Квартира 2+1 в Тосмурі в споруджуваному житловому комплексі Boutique Residence який розташований в п...
Площа від 112 М
Спальні 2
Ванні 1
Квартира 1+1 в новому проекті Kurt Tower в Тосмурі від забудовника з оф-плану. Ці квартири в Тосмурі...
Площа від 58 М
Спальні 1
Ванні 1