Нерухомість в Газіпаша | Купити квартиру в Туреччині

Нерухомість в Газіпаша. Квартири в Туреччині

Газіпаша – це місто на середземноморському узбережжі, розташоване всього в 40 кілометрах від Аланії. Нерухомість у Газіпаші реалізовується за вигідною ціною, але при цьому відповідає найвищим стандартам якості та комфорту, має великий інвестиційний потенціал. Сучасна нерухомість в Газіпаша одна з пропозицій нашої компанії. В каталозі зі зручною пошуковою системою за параметрами нерухомості містяться квартири, вілли. Ви знайдете актуальні на сьогоднішній день об'єкти із зазначенням ціни та докладним описом.

В Газіпаші знаходиться міжнародний аеропорт, просторі пляжі та численні ферми. Тут немає жодного промислового підприємства, завдяки чому місто вважається одним з найбільш екологічно чистих місць в усій Туреччині.

Агенція нерухомості CTM-Group рекомендує звернути увагу на Газіпашу, якщо вас цікавить нерухомість в Аланії: сучасні будинки, вілли, апартаменти, комерційні або інвестиційні об’єкти.

З актуальними пропозиціями щодо продажу нерухомості ви зможете ознайомитися самостійно в нашому каталозі або поставити менеджеру компанії всі ті запитання, що цікавлять вас.

Пропонуємо придбати квартиру в Газіпаша від забудовника за привабливою ціною.

Нерухомість в Газіпаші – це відмінне вкладення Ваших заощаджень.

Продаж квартири 2+1 в комплексі Fortunа Residence в районі Демірташ в Аланіі. Пропонуємо до продажу ...
Площа від 100 М
Спальні 2
Ванні 1
Продано
В 25 км від Аланії на самому узбережжі Середземного моря в районі Демірташ ми знайшли для Вас унікал...
Площа від 185 М
Спальні 0
Ванні 3
Продано
Нерухомість в Туреччині, Інвест проект в Аланії.Проект затверджено у відповідності до законодавства...
Площа від 2000 М
Спальні 120
Ванні