Нерухомість в Туреччині | Купити квартиру в Газіпаша

Нерухомість в Газіпаша. Придбати квартиру в Газіпаша. Ціни на житло в Туреччині.

Газіпаша – це місто на середземноморському узбережжі, розташоване всього в 40 кілометрах від Аланії. Нерухомість у Газіпаші реалізовується за вигідною ціною, але при цьому відповідає найвищим стандартам якості та комфорту, має великий інвестиційний потенціал.

➤ Сучасна нерухомість в Газіпаша одна з пропозицій нашої компанії. В каталозі зі зручною пошуковою системою за параметрами нерухомості містяться квартири, вілли. Ви знайдете актуальні на сьогоднішній день об'єкти із зазначенням ціни та докладним описом.

В Газіпаші знаходиться міжнародний аеропорт, просторі пляжі та численні ферми. Тут немає жодного промислового підприємства, завдяки чому місто вважається одним з найбільш екологічно чистих місць в усій Туреччині.

☆ Агенція нерухомості CTM - Group рекомендує звернути увагу на Газіпашу, якщо вас цікавить нерухомість в Аланії ✓ сучасні будинки ✓ вілли ✓ апартаменти ✓ комерційні або інвестиційні об’єкти.

З актуальними пропозиціями щодо продажу нерухомості ви зможете ознайомитися самостійно в нашому каталозі або поставити менеджеру компанії всі ті запитання, що цікавлять вас.

✓ Пропонуємо придбати квартиру в Газіпаша від забудовника за привабливою ціною.

Нерухомість в Газіпаші – це відмінне вкладення Ваших заощаджень.

Пропонуємо до продажу апартаменти у районі Газіпаша у новому житловому комплексі Elsa sea suit, це к...
Площа від 54 М
Спальні 1
Ванні 1
Продано
Продаж апартаментів 1+1 в комплексі Luvi Residense в районі Газіпаша від забудовника. Гарна пропозиц...
Площа від 50 М
Спальні 1
Ванні 1