Пошук
Ціна зменшена
Фетхіе , Фетхіе
Фетхіе
125 000 €euro;
137 000
90.00 м2
3
2
Фетхіе , Фетхіе
Фетхіе
156 000 €euro;
172 000
95.00 м2
2
2
Аланія , Махмутлар
Махмутлар
44 000 €euro;
60 000
70.00 м2
1
1
Одеса. Одеська обл. , Чорноморськ
Чорноморськ
270 000 $dollar;
300 000
401.00 м2
4
4
Інвестиції
Нові об'єкти
Контакти

Україна, м.Одеса,65005

тел : +90 537 249 51 78 ( Whatsapp)

тел: +38 099 562 43 21 (Viber)

skype: ctm-group

Email: mail@ctm-group.com.ua

 

Запрошення на семінар - нерухомість Туреччини

Туреччина ближче, ніж вам здається!

Перша країна, яка приходить в голову, коли мова заходить про курортному відпочинку - це, безсумнівно, Туреччина.

Приємний морський клімат, чудова природа, багата історія, розвинена інфраструктура і комфортабельні готелі. Що ще потрібно, щоб забезпечити собі чудовий відпочинок? І не тільки відпочинок. Ці країни загальновизнано вважаються кращими для життя і інвестування.

Ми, компанія CTM-Group, пропонуємо вам уважніше придивитися до нерухомості в Туреччині . Вони відкривають перед вами практично необмежені можливості:

• влаштувати відпустку в будь-який час року. Ви не будете залежати від наявності місць в готелях, графіків і розкладів. Один раз ви підбираєте для себе найкраще місце, саме ті умови, які підходять вам більше всього, і повертаєтеся сюди відразу ж, як тільки вам цього захочеться;

• переїхати в країну з високим рівнем життя, активно розвивається, культурою, медициною і інфраструктурою. Купівля житлової нерухомості дає право на отримання ВНЖ, за інвестиційною програмою можна навіть отримати громадянство країни. 

• вигідно інвестувати фінанси. Купівля нерухомості - один з найпоширеніших і простих способів інвестування. Квартиру або будинок в курортному місті можна здавати в оренду і цілий рік отримувати від цього непоганий дохід;

• знайти житло своєї мрії. У Туреччині  реалізується безліч будівельних проектів, зводяться сучасні житлові комплекси, будинки і навіть вілли на березі моря. Вся нерухомість відповідає європейським стандартам безпеки і комфорту, а її багатий вибір дозволить підібрати саме те, що ви завжди хотіли.

Важливо й те, що в  країні, про які йде мова, діє досить проста процедура придбання житла іноземцями. Вам не доведеться витрачати багато часу, щоб укласти договір і отримати документи про власність. Найбільшою проблемою для вас стане саме вибір, адже в такому розмаїтті пропозицій легко можна і розгубитися!

Щоб дізнатися більше ...

…приходьте до нас! Ближче познайомитися з нерухомістю Туреччини , отримати відповіді на будь-які питання компанія CTM-Group пропонує вам на безкоштовний семінар, присвяченому темі покупки і інвестування.

Ми чекаємо всіх бажаючих! Для участі в семінарі вам потрібно тільки заповнити електронну заявку на https://seminar.ctm-group.ru і отримати індивідуальне запрошення.

Заходи проводяться компанією CTM-Group у співробітництві з турецькими партнерами – будівельною компанією з Фетхіе «Орка». Програма семінару включає наступні питання:

  • особливості ринку нерухомості Туреччини  у 2019 році
  • процедура придбання турецького житла іноземцем – від підбору нерухомості до реєстрації права власності та отримання правовстановлюючих документів
  • можливість іпотечного кредитування у банках Туреччини
  • перспектива отримання посвідки на проживання та громадянства за програмою для інвесторів
  • способи отримання доходу від 6% до 10% в рік від суми інвестиції 
  • Ми також запропонуємо вашій увазі актуальні проекти й доступні на даний час варіанти нерухомості в Фетхіе, та інших містах Туреччини, відповімо на всі додаткові питання, які з’являться у Вас у процесі виступів наших спеціалістів.

Квітнева серія семінарів 2019 пройде за таким графіком:

  • Одеса (8 квітня) конференц зал - готель Моцарт
  • Київ (10 квітня) конферен зал - IQ Бізнес-Центр
  • Дніпро (12 квітня) конференц зал - Premier Hotel Abri 
  • Запоріжжя (15 квітня) конференц зал-готель Інтурист

Для участі попередня реєстрація на сайті є обов’язковою. Заходи БЕЗКОШТОВНІ, будь-яких попередніх платежів та організаційних внесків немає. Учасникам кожного з семінарів доступна спеціальна пропозиція – ознайомчий тур в Фетхіе  з безкоштовним проживанням протягом 3-х днів та екскурсією по місту.

Запис на семінар: через форму на сайті https://seminar.ctm-group.ru

тел: +38 099 562 43 21
тел:  +90 537 249 51 78