Продаж будиноку в Чорноморську від власника

Продаж будиноку в Чорноморську від власника

Ваша вдала інвестиція.

Вілла в районі Старе Бугово – це  пропозиція від нашої кампанії на ринку вторинної нерухомості у м. Чорноморську(попер. Іллічівськ, Одеська область, Україна). Цей район вважається курортним селищем, бо у літній період практично вся нерухомість здається в оренду громадянам як нашої країни, так й Білорусі, Молдови, Росії, які приїздять на відпочинок на Чорноморське узбережжя. Чисте повітря, поряд море, числена зелень садів, відсутність шумних міських доріг та наявність всіх міських комунікацій (газопровід, водопровід, каналізація), грає важливу роль при виборі саме цього району для комфортного відпочинку. А таким чином гарантію для Вашої вигідної інвестиції в нерухомість Чорноморська.

Стилізована трьохповерхова будівля (401 м2) з затишним подвір`ям, оповитим виноградом, розташована на ділянці у 10 соток, має 4 спальні кімнати, 4 ванні кімнати, простору кухню, їдальню, вітальню, зимовий сад, два великих приміщення у мансарді, декілька комор, гардеробних та інших господарських приміщень. На цокольному поверсі  вілли є сауна з кімнатою для відпочинку, гараж на дві машини, технічні приміщення. Всі кімнати мебльовані, є кондиціонери, вся побутова та сантехніка.

Вдале розташування приміщень будівлі та наявність їх багатої кількості дає можливість комфортного розміщення декількох груп відпочиваючих при бажанні облаштувати у ньому міні-готель. Земельна ділянка за будинком має достатню площу  для зони барбекю, дитячого майданчика й навіть відкритого басейна.

Придбаваючи дану нерухомість у Чорноморську, Ви гарантовано отримаєте чудове місце для проживання великої родини або здавання її в оренду.

Що оберете Ви, це тільки Ваше бажання, фантазія, підприємництво..

Вілла у Черноморську біля моря чекає свого власника.

Рік будівництва – 2001

Матеріал будівлі - ракушняк

Вартість вілли – 260 000 USD