Оренда житла на Кіпрі | Будинок на Кіпрі в оренду

Оренда нерухомості на Кіпрі. Будинок на Кіпрі в оренду.

⭐ Агенція нерухомості CTM-Group пропонує до вашої уваги актуальні пропозиції з оренди нерухомості на Кіпрі. В нашому каталозі представлені ті об’єкти, які доступні для оренди, їх вартість та детальний опис.

➤ В якому районі краще орендувати нерухомість на Кіпрі?

Самий елітний курорт кіпрського узбережжя - Пафос. Тут багато відокремлених місць, найкрасивіших бухт і можливостей для насолоди спокійним життям. Тут часто можна зустріти багатьох людей, що з'їжджаються ввечері, щоб повечеряти в розкішних ресторанах. Ще Пафос вибирають ті, кому цікаво познайомитися з історією Кіпру.

Більш сімейне місце - Ларнака. Підходить для всіх, кому набридли шум і натовп. У Ларнаці немає сильно розвиненою розважальної інфраструктури, тому вона ідеальна для розміреного життя і усамітненого відпочинку. Місто привабливий наявністю аеропорту, розвиненої інфраструктури і хороших пляжів.

Універсальним місцем на острові вважають Лімассол. Тут особливо багато російськомовних туристів і представників СНД, які ведуть свій бізнес. У Лімассолі і передмісті багато роботи, тому і ціни на житло високі. Цей район більше підходить для бізнесу і роботи, менше - для пляжного відпочинку.

✓ Скориставшись нашими послугами, ви можете зняти будинки або квартири на Кіпрі з комфортабельними умовами. Різноманітність пропозицій дозволяє підібрати саме той варіант, який найбільше відповідатиме вашим побажанням.

Якщо у вас виникнуть труднощі або ви не хочете витрачати час на це, звертайтеся до нашого менеджера. Він складе для вас перелік підходящої нерухомості, ґрунтуючись на таких критеріях як населений пункт і місце розташування, тип об’єкта, площа, обстановка, вартість і заплановані терміни оренди.

✓ Зняти житло на Кіпрі можна в рамках короткостроковій або довгострокової оренди. Перший варіант передбачає укладання договору на термін до 1-го місяця і зазначення вартості за кожен день оренди. Другий – більш тривале користування житлом з щомісячною оплатою.

➤ Хочете орендувати хороше житло за вигідною ціною? Не знаєте, який район Південного Кіпру вам підходить? Ми знайдемо те, що ви дійсно хотіли!