ЖИТЛО В БАТУМІ | НЕРУХОМІСТЬ В ГРУЗІІ

Алея Палас» в Батумі - місце з неповторною архітектурою і інфраструктурою, це будинок, який ви давно...
Площа від 29.3 М
Спальні 1
Ванні 1
Квартири в Елітному комплексі в Батумі. Реалізація проекту Metro City почалася 2015 році. Проект ро...
Площа від 49.35 М
Спальні 1
Ванні 1
АКЦІЯ 2017 рік! Квартири в будинку, що будується в Батумі Зручне розташування Horizont-2, в тихо...
Площа від 31 М
Спальні 1
Ванні 1
Ваша квартира в новобудові в Батумі. Вдале розташування першого будинок житлового комплексу «Horizo...
Площа від 30 М
Спальні 1
Ванні 1

КВАРТИРИ В ГРУЗІІ ВІД ЗАБУДОВНИКА

Нерухомость в Грузії. Продаж квартир в Батумі 

Купівля нерухомості в Грузії іноземними громадянами.Кожна людина, незалежно від громадянства, має право на придбання нерухомості в Грузії. У тому числі й громадяни України можуть купити в цій країні житловий або комерційний об’єкт, із первинного (новобудови) або вторинного ринку,квартири в Грузії від забудовників.

В цілому, процедура придбання нерухомості Грузії іноземцями аналогічна загальним правилам придбання, але є і деякі особливості. А саме:

- договір купівлі-продажу складається двома мовами – грузинською як державною та рідною мовою покупця (українська, російська тощо). Обидва переклади мають однакову юридичну силу і підписуються всіма сторонами угоди. Ідентичність тексту на різних мовах додатково засвідчується підписом перекладача;

- для укладання угоди іноземцю можна скористатися закордонним паспортом;

- іноземному громадянину не потрібно підтверджувати джерело свого доходу (суми, яку він збирається витратити на покупку житла). Крім того, він може скористатися розстроченням платежів нарівні з громадянами Грузії;

- іноземець має можливість купити об’єкт нерухомості без власної присутності в країні. Для цього необхідно скласти та нотаріально посвідчити генеральну довіреність на будь-яку особу, яка згодом зможе самостійно проходити всі етапи процедури придбання і реєстрації права власності.

Реалізувати всі ці можливості вам допоможе компанія CTM-Group! Ми пропонуємо широкий вибір нерухомості в Грузії від забудовників, відповідаємо на всі питання покупців, організуємо ознайомчі тури та надаємо повний супровід клієнта в процесі укладання угоди щодо закордонної нерухомості.