Не тільки інвесторів у нерухомість Пафосу місцева влада та забудовники радують новими проектами, але й простих туристів. Особливо – дайверів, котрі готові вирушити у будь-яку точку світу заради цікавого занурення або спокусяться на це вперше саме через незвичайну локацію.

Зовсім нещодавно влада Пафосу оголосила про реалізацію ще одного такого проекту – створення підводного парку, присвяченого грецькій міфології. Парк з’явиться на базі вже готового штучного рифу із безліччю риб та коралів. Занурившись під воду недалеко від берега, дайвери зможуть побачити колони, стародавні амфори, статуї Афродіти та інших античних богів, що будуть затоплені найближчим часом.

Планується, що нова підводна локація відкриється для аквалангістів влітку 2020 року і привабить до міста ще більше туристів.

Аналогічних підводних парків на Кіпрі поки немає, але облаштованих місць для занять дайвінгом і незвичайних фотографій вистачає та з кожним роком стає все більше. Так, біля берегів Ларнаки незабаром опустять під воду списані судна в 15 і 63 метри завдовжки, а в Айя-Напі з’явиться підводний музей скульптур.

На Кіпрі затоплять античний парк
На Кіпрі затоплять античний парк