Якщо купити нерухомість на Кіпрі на певну суму, то можна отримати його громадянство. В цьому плані країна є, напевно, найбільш лояльною в Європі та прагне створити сприятливі умови для кожного інвестора. Але якщо говорити про гостинність в цілому, Кіпр знаходиться тільки в середині світового рейтингу.

Міжнародний рейтинг гостинності (Welcoming Countries Rank) складається щорічно та включає у себе всі країни світу. Єдиний критерій для розміщення їх у списку – кількість держав, громадянам яких дозволяється безвізовий в’їзд або в’їзд за спрощеною процедурою (отримання візи онлайн або прямо на кордоні).

У цьогорічному рейтингу 103 позиції, а Кіпр займає 50-у із них, розділяючи її з Австрією, Бельгією, Чилі, Францією, Німеччиною, Італією, Іспанією, Монако, Ватиканом та деякими іншими країнами. Ці держави пускають на свою територію в спрощеному порядку громадян 93-х країн.

Найбільш гостинними виявилися Мальдіви, Мадагаскар, Мікронезія, Самоа, Того, Уганда і кілька інших країн, в яких діє безвізовий режим для жителів 198-ми держав світу. На останніх позиціях рейтингу розташувалися Афганістан, Північна Корея, Сомалі, Сирія та Туркменістан, потрапити в які за простою процедурою не вийде ні в кого.

Наскільки Кіпр гостинний?
Наскільки Кіпр гостинний?