Рейтинг найдешевших туристичних напрямків на 2017 рік оприлюднило британське агентство Post Office Travel Money.

При складанні рейтингу враховувалася середня ціна основних товарів і послуг, які можуть знадобитися на відпочинку. Підсумкова сума, яку туристу доведеться витратити за один день, розрахована на момент складання рейтингу та вказана в фунтах, тому реальна вартість на час подорожі може відрізнятися через коливання курсу. Це, втім, не має особливого значення, так як показники найдоступніших курортів не дуже відрізняються один від одного.

Очолила рейтинг найдешевших напрямків португальська провінція Алгарве. Увійшли в нього також турецький Мармарис (де, до того ж, є великий вибір нерухомості в Туреччині) та кіпрський Пафос (один з туристичних центрів острова).

Весь рейтинг виглядає таким чином:

1. Алгарве (Португалія) – витрати 33,36 фунтів на день. Південь країни, який входить до складу «Португальської Рив’єри» і славиться 150-кілометровою смугою пляжів.

2. Сонячний берег (Болгарія) – 33,53 фунта. Найбільший курорт країни, розташований біля чорноморської затоки. Піщані пляжі Сонячного берега відзначені Блакитним прапором.

3. Коста-дель-Соль (Іспанія) – 38,79 фунтів. Вважається фешенебельним курортом з численними розвагами (дискотеки, яхтинг, серфінг тощо).

4. Мармарис (Туреччина) – 49,74 фунта. Входить до провінції Мугла та є середземноморським курортом. Розташований на березі бухти, з трьох сторін оточеної скелями.

5. Прага (Чехія) – 51,17 фунтів. Столиця країни, один з європейських центрів архітектурного мистецтва.

6. Пафос (Кіпр) – 53,03 фунта. Входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вважається найбільшим морським курортом, а нерухомість у Пафосі користується великим попитом.

7. Будапешт (Угорщина) – 53,18 фунтів. Столиця, головний культурний центр країни з музеями і театрами. Місто розташоване на річці Дунай.

8. Токіо (Японія) – 58,47 фунтів. Теж столиця і разом з тим, найбільша міська економіка світу. Розташоване на тихоокеанському узбережжі Японії – в Токійській затоці.

9. Сліма (Мальта) – 62,62 фунта. Знаходиться на північному узбережжі острова (Середземне море). Важливий центр торгівлі та відпочинку.

10. Корфу (Греція) – 63,54 фунта. Острів з другою назвою Керкіра. Затишні села і містечка, пляжі з Голубими прапорами та багата історія, перемішана із грецькою міфологією.

11. Кейптаун (ПАР) – 65,37 фунтів. Друге за чисельністю населення місто в країні й одне з найкрасивіших у світі. Розташований на узбережжі Столової бухти Атлантичного океану.

12. Канкун (Мексика) – 66,50 фунтів. Місто, яке займає узбережжя Юкатанської протоки (Карибське море) та входить в десятку кращих курортів світу.

Кіпр і Туреччина серед найдешевших турнапрямків
Кіпр і Туреччина серед найдешевших турнапрямків