Програма з розвитку туризму і залучення до країни іноземних туристів та інвесторів активно реалізується на Північному Кіпрі. Про це повідомляє його влада й розповідає про заходи, що застосовуються для цього з її боку.

Основне завдання на сьогодні – залучити до 2020 року 2 млн. туристів і отримати 2 млрд. доларів доходу в туристичній сфері. З цією метою ведуться роботи у соціальних мережах, організовується участь Північного Кіпру в туристичних ярмарках та інших міжнародних заходах.

Для залучення іноземних інвестицій до сектору туризму і нерухомості уряд також вводить податкові пільги, пропонує прості умови придбання, користування житлом та подальшого проживання в країні. Купивши нерухомість в Фамагусті, наприклад, ви зможете здавати її в оренду в туристичний сезон або оформити ВНЖ і перебувати в країні у будь-який зручний час.

Спрощує відвідування Північного Кіпру також відсутність необхідності в оформленні візи. Чисте море, м’який клімат та доступні ціни тут гарантують приємний відпочинок. Історичні місця й розвинена інфраструктура дозволяють підібрати розваги на будь-який смак.

Додатковий поштовх туризму, на думку влади країни, має дати збільшення кількості чартерних рейсів з Туреччини і зниження авіаційних зборів, цін на авіаквитки загалом. Зараз із цих питань ведуться активні переговори з турецькою стороною.

Влада Кіпру активізує туристичний сектор
Влада Кіпру активізує туристичний сектор