Продажі нерухомості на Кіпрі ростуть, а іноземні громадяни укладають третину всіх угод на ринку і віддають перевагу житлу в Пафосі. Такі результати нової статистики від Земельного департаменту країни.

Всі статистичні дані щодо сектору нерухомості зведені до цифр. Для прикладу наведемо деякі з них:

- на 44% зросли продажі іноземцям в першій половині 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого;

- найбільше угод укладено іноземними громадянами в Пафосі (36,5%). Зовсім трохи відстає Лімасол (35,4%), далі йдуть Ларнака, Нікосія та Фамагуста;

- на 263% більше нерухомості придбали іноземці в Фамагусті за останній рік. Хоча на це місто припадає лише 5% від загальних продажів, але приріст в кількості угод тут максимальний.

Як бачимо, більш популярні серед іноземних покупців курортні регіони. Пафос обирають, в першу чергу, ті, хто шукають апартаменти в сучасних житлових комплексах з сервісним обслуговуванням або елітні вілли на морському узбережжі. Крім того, іноземці відкрили для себе новий напрямок – Фамагусту, яка також є гідним курортом, але може запропонувати нерухомість за демократичними цінами.

В цілому, ринок будівництва та нерухомості Кіпру зараз стабільний і зростаючий. Як місцеві громадяни, так й іноземці купують більше, а ціни на житло повільно, але зростають.

Іноземці обирають нерухомість у Пафосі
Іноземці обирають нерухомість у Пафосі