Кіпрський Лімасол увійшов до переліку найбільш підходящих для проживання місць за версією Mercer. Він зайняв 88-у позицію з 230-ти міст, розташованих в різних регіонах світу, що є дуже непоганим показником і робить нерухомість Лімасола ще привабливішою для інвесторів.

Найкращим містом за якістю життя визнано Відень (Австрія). Крім нього, до першої п’ятірки увійшли: Цюріх (Швейцарія), Окленд (Нова Зеландія), Мюнхен (Німеччина) та Ванкувер (Канада). Останній рядок рейтингу зайняв іракський Багдад.

Відзначимо, що Mercer – це міжнародна і найбільша в світі консалтингова компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. Вона функціонує з 1945 року й складає рейтинг якості життя в містах світу регулярно. Оцінюються населені пункти по більше, ніж 30-ти, факторам, включаючи екологію, економічну та політичну обстановку, стан сфери освіти і охорони здоров’я, рівень життя та захисту особистої безпеки населення.

Опис і основні позиції нового списку представлені на сайті компанії. Отримати повну версію рейтингу можна, пройшовши нескладну процедуру реєстрації.

Лімасол в числі кращих міст для життя
Лімасол в числі кращих міст для життя