Продажі житлової нерухомості на Кіпрі стабільно ростуть, але не тільки вони – туристична сфера острову також продовжує ставити небувалі рекорди й приносити чверть надходжень до його бюджету.

Служба статистики Кіпру (CyStat) підвела нові підсумки та підрахувала, що за вересень 2017 року країну відвідало 484 тисячі іноземців, а за всі дев’ять місяців цього року – понад 3-х мільйонів туристів. Обидва ці показники на 15% перевищують цифри минулого 2016 року і свідчать про безперервне зростання популярності Кіпру серед відпочиваючих із різних країн.

CyStat до того ж вивчив, з якою метою прибувають на Кіпр його гості. Виявилося, що 89% всіх відвідувачів прилітають для відпочинку, 7,7% – щоб відвідати друзів або родичів, а решта прибуває у робочих справах.

Найбільше відвідують острів туристи з Великобританії (близько 166 тисяч), Росії (121,5 тисяча), Швеції та Німеччини. У рази збільшилася кількість гостей з Польщі та Ізраїлю. А ось українців, які обрали Кіпр для відпочинку, стало на 20% менше, ніж в минулому році (6,5 тисяч осіб за місяць).

 

Туристичний сектор Кіпру ставить рекорди
Туристичний сектор Кіпру ставить рекорди