Інвестиції у Кіпр – завжди прибуткове рішення, особливо якщо обрати правильний напрямок інвестування. Найпростішими для іноземця варіантами є оформлення депозиту в кіпрському банку та купівля нерухомості. Експерти підрахували, що саме друге, придбання квартири на Кіпрі, дозволить отримати максимальний дохід від зробленого вкладення.

За останніми даними, володіння кіпрським житлом забезпечує дохід у 5-6 разів вищий, аніж банківський депозит. Така статистика пов’язана із ситуацією, що в останні роки склалася на банківському ринку – надлишкова ліквідність призвела до істотного зниження процентних ставок за вкладами та, відповідно, їхньої прибутковості.

Так, якщо 10 років тому середня прибутковість від вкладу в комерційному банку Кіпру становила 6% річних, то сьогодні вона знизилася до 0,2-0,8%. При цьому на здачі квартири в оренду можна заробляти в середньому 5% на рік, а якщо йдеться про подобову оренду – то і 8-9%.

Найбільший прибуток дають квартири 1+1 та 2+1, розташовані в районах із розвиненою інфраструктурою й кроковою доступністю від моря.

 

Купівля житла на Кіпрі вигідніша за депозит
Купівля житла на Кіпрі вигідніша за депозит