Поки ринок нерухомості Кіпру стабілізувався і трохи сповільнився, туристичний сектор продовжує набирати обертів. Навіть в січні, який з натяжкою належить до курортного сезону, острів відвідало багато іноземців.

Так, за кількістю туристів, які прибули на Кіпр у січні 2019-го, країна поставила новий рекорд та перевершила показники всіх минулих років. Зафіксоване число іноземних гостей склало 81,97 тисяч, що майже на 10% більше, ніж було того ж місяця 2018 року.

Все частіше обирають Кіпр жителі Великобританії, які вже протягом довгого часу лідирують за кількістю туристів тут. Прилітає також більше німців та ізраїльтян.

Зростання кількості приїжджих – важливий показник для інвесторів у нерухомість. збільшення числа туристів призводить до підвищення попиту на оренду житла та, відповідно, її прибутковості.

За статистикою, в оренді квартири можуть бути зацікавлені більше 74% приїжджих, що прибувають на острів у відпустку або у робочих справах. Решта іноземці прилітають, щоб відвідати друзів або родичів.

На Кіпр летять навіть взимку
На Кіпр летять навіть взимку