Сфера житлового та комерційного будівництва, а також інші сегменти ринку нерухомості на Північному Кіпрі знаходяться в стадії активного росту. Про це говорять експерти галузі та підтверджують дані статистики.

Так, у північній частині острова відзначається стабільне зростання попиту на житло і збільшення кількості комфортабельних новобудов. Місцеві та зарубіжні покупці віддають перевагу масштабним житловим комплексам, які зводяться у кілька черг з поетапним підвищенням цін на апартаменти і вілли. На ранніх стадіях будівництва можна придбати нерухомість Північного Кіпру від забудовника максимально дешево (приблизно на 20% дешевше, ніж в готовому будинку), до повного закінчення забудови ціни також залишаються дуже вигідними.

Зростає популярність нерухомості серед іноземних інвесторів. Вони, разом із квартирою, можуть отримати посвідку на проживання та гарне джерело доходу від здачі житла в оренду. Причому орендарів на Північному Кіпрі завжди достатньо – це, в основному, студенти з інших країн, туристи й фрілансери, які обирають середземноморський клімат і доступну цінову політику в країні.

Ринок нерухомості Північного Кіпру швидко зростає
Ринок нерухомості Північного Кіпру швидко зростає