Ситуація з поширенням коронавируса COVID-19 вимагає швидких і зважених дій.

CTM-GROUP впровадила можливість здійснювати консультації з нерухомості і її придбання, не виходячи з будинку.Покупець зможе дізнатися всю необхідну інформацію у менеджера,не приходячи до відділ продажів.

Команда CTM-Group запевняє - це швидше і зручніше,ніж поїздка в офіс,і сучасно: коли все навколо можна купити онлайн,для придбання квартири (вілли) необов'язково зустрічатися з менеджером.

- У всі часи, навіть найскладніші,нерухомість залишалася одним з кращих зберігачів коштів.Е припущення,що так буде і зараз: люди думають про покупку,існує відкладений попит.Ми надамо всю інформацію про нерухомість Фетхіє в Туреччині максимально доступно.

Це дасть можливість дізнатися всю необхідну інформацію,не турбуючись про фізичних контактах,які в сьогоднішній ситуації вкрай не бажані.

Механізм покупки простий:потенційні покупці вивчають каталог вілл і квартир,вибирають вподобану і бронюють з укладення договору.

Співробітники CTM-Group відзначають - ціна нерухомості, без прихованих комісій і доплат,а послуга бронювання он-лайн надається безкоштовно.

Схема придбання нерухомості он-лайн на сайті https://ctm-group.com.ua

1.Кліент вибирає об'єкт покупки з відміткою он-лайн продаж

2.Має зв'язок по гарячій лінії з оператором CTM-Group

3. На кожному об'єкті нерухомості розміщеному на сайті https://ctm-group.ru в описі вказується код нерухомості.По домовленості з покупцем здійснюється он-лайн показ обраної нерухомості.В офісі компанії он-лайн надання документів пов'язаних з об'єктом продажу та обговорення всіх питань покупця за обраною нерухомості.

4.Заключаеться попередній договір купівлі-продажу з забудовником.Договір висилається для ознайомлення на пошту клієнта. Якщо клієнт згоден з усіма умовами договору,то він підписує його,сканує і відправляє на пошту забудовника для подпісанія.После чого власник відправляє відсканований договір підписаний обома сторонами на пошту клієнта.

5.Після отримання підписаного договору купівлі-продажу, покупець зараховує суму зі свого розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок компанії забудовника із зазначенням призначення платежу з-но графіка розрахунків.Оплата здійснюється у валюті зазначеної в договорі.

6.Доверенность на право підпису для придбання нерухомості завіряється в органах юстиції або в консульстві пересилається поштою

 «Онлайн-рішення дуже зручна і безпечна можливість для людей ознайомитися і купити квартиру-віллу тоді,коли вони цього побажають,незалежно від часу і місця.

Тепер це можна зробити вдома на дивані або в подорож.

CTM-GROUP  запускає продаж за допомогою інтернету
CTM-GROUP  запускає продаж за допомогою інтернету