Сучасна нерухомість в Аланії (Туреччина) користується великою популярністю серед іноземних покупців. І це не дивно, адже вона відповідає високим стандартам якості та безпеки житла, будується із власною інфраструктурою, коштує недорого, у порівнянні з аналогічними пропозиціями з Європи, й що досить важливо – дає доступ до кращих пляжів світу.

Одним з таких вважається, наприклад, аланійська «Клеопатра», яка за рейтингом туристичного порталу TripAdvisor на 2018 рік входить до 25-ти кращих світових пляжів і займає в ньому 19 місце.

За переказами, саме це середземноморське узбережжя Марк Антоній подарував своїй коханій Клеопатрі й навіть пісок сюди привезли із самого Єгипту. Загалом, було зроблено все, щоб перетворити пляж в краще місце для відпочинку, яким воно і залишилось до наших днів.

Пляж Клеопатри сьогодні – це більше двох кілометрів золотого піску з пологим заходом в Середземне море, невеликою глибиною біля берега, ідеально чистою водою і безкоштовним входом.

Окрім нього, до рейтингу 2018 року увійшли: затока Грейс-Бей (Провіденсіалес, острови Теркс і Кайкос), пляжі Baia do Sancho (Фернанду-ді-Норонья, Бразилія), Варадеро (Куба), La Concha (Сан-Себастьян, Іспанія), Баваро (Домінікана), Елафонісі (Греція), Менлі (Сідней, Австралія), затока Фігового дерева (Протарас, Кіпр) та інші відомі пляжні зони з усього світу.

 

 

 

Аланійська «Клеопатра» серед кращих пляжів світу
Аланійська «Клеопатра» серед кращих пляжів світу