З кожним роком інвестувати у нерухомість Туреччини зважуються все більше іноземців. Про це свідчать статистичні дані, за якими в 2017 році продажі житла іноземним громадянам злетіли на 70% у порівнянні з 2016-м, і це сприяє максимальному спрощенню процедури придбання турецької нерухомості для іноземців. Так, нові правила, які набули чинності під кінець минулого року, скасували необхідність отримувати дозвіл на купівлю у Військовому відомстві Ізміра.

Тепер іноземні громадяни, які хочуть придбати житло на території Турецької Республіки, можуть зробити це за однаковою з місцевими жителями процедурою. Їм більше не потрібно направляти документи до Військового відомства країни, щоб отримати дозвіл на оформлення покупки. Немає необхідності піклуватися про це й у забудовника, який планує укладати угоди з іноземцями.

Таке нововведення значно спростило і, що дуже важливо, прискорило процедуру придбання нерухомості в Туреччині іноземними громадянами. Хоча отримання дозволу з Ізміра фактично було формальною процедурою, воно затягувало процес купівлі житла приблизно на 2 місяці. Зараз же іноземці зможуть оформити ТАПУ (свідоцтво про право власності) всього за 3 дні.

Купити нерухомість в Туреччині стало простіше
Купити нерухомість в Туреччині стало простіше