Новий район Демірташ знаходиться всього за 16 км від нового аеропорту Газіпаша і з моменту його введення в експлуатацію почалася активна забудова нового фешенебельного району Демірташ. Дивлячись на всі переваги місцевості, можна з упевненістю припустити, що через кілька років селище стане одним з найпопулярніших курортних регіонів. На даний момент це один із найпривабливіших районів для інвестицій у нерухомість.

Високі гори, блакитне море, чисті широкі пляжі, незаймана природа - все це і навіть більше можна знайти в Демірташ - одному з мальовничих куточків Аланійського узбережжя. Природа тут збереглася в первозданному вигляді, повітря кришталево чисте і сповнене лікувальних властивостей хвойних лісів. Бездоганна екологія в Демірташ схильні до безтурботного відпочинку на лоні природи з повним комфортом в нових житлових комплексах.

Нерухомість в Демірташ користується попитом, тому що це найбільш спокійний і тихий район на узбережжі Середземного моря. Переваги Демірташа та його нерухомості у відмінному розташуванні та у високій якості будівництва. Житлові комплекси займають в основному першу і другу берегову лінію, а ось вілли розташовуються ближче до гор, на піднесенні і мають шикарні панорамні види на море і як правило, повністю готові для проживання, з якісним оздобленням, меблями, сантехнікою, побутовими приладами та відмінними панорамними видами.

Розберемо кілька причин інвестувати нерухомість у Демірташ:

1. Доступність земельних ділянок під будівництво

У районі достатньо вільних земельних ділянок під будівництво неподалік моря. Кількість нових житлових комплексів на стадії будівництва дозволяє вибрати апартаменти з кращими характеристиками, ніж в інших районах Аланії.

2. Зростання ціни на аренду квартир у Демірташі.

Ринок оренди в Демірташ має великий потенціал до зростання. У Демірташ сьогодні можна купити чудову квартиру поблизу моря в новому комплексі за більш низькою вартістю, ніж в інших районах Аланії. А за кілька років, з розвитком району, вартість оренди в Демірташі підтягнеться до рівня інших регіонів Аланійського узбережжя.

3. Особливості забудови та зростання ціни на нерухомість

Демірташ примітний тим, що тут є малоповерхова забудова в стилі кантрі, так і сучасні житлові комплекси. Покупці, котрі купують нерухомість у цьому районі, як місцеві жителі, так і іноземці, віддають перевагу спокою, тиші, екологічній чистоті та єднанню з природою. На даний момент, нерухомість в Демірташ дуже цікава для інвестицій, оскільки модернізація та облаштування району має чітку тенденцію зростання. Зростання ціни на квартири в Демірташ і вілли не забариться.

4. Розвиток інфраструктури району Демірташ.

Прихід великих забудовників та старт будівництва нових житлових комплексів середнього та преміум класу стимулює місцева влада розвивати громадську інфраструктуру. У районі вже будуються дороги, облаштовуються парки та громадські зони, з'являються нові магазини та інші об'єкти обслуговування.

Запрошуємо вивчити наш каталог об'єктів нерухомості у Туреччині. Найбільш повна база всіх забудовників. Нові інвестиційні проекти унікальних масштабів, найкраща нерухомість у популярних спальних районах, вілли, елітна нерухомість, комерційні приміщення.

Демірташ ідеальний варіант для інвестицій
Демірташ ідеальний варіант для інвестицій