Одеський регіон і міста Туреччини стали на стежку дружби та тісного співробітництва. Спочатку в Одесі відкрили Стамбульський парк, а тепер Білгород-Дністровський став побратимом Фетхіє.

Відповідний договір про співпрацю між турецьким і українським містами було підписано в Фетхіє. Уповноважені делегації зустрілися в урочистій обстановці й обмінялися досвідом ведення міських справ. Представники муніципалітету Фетхіє, наприклад, розповіли про те, як у них вирішуються проблеми з переробкою та збором твердих побутових відходів і водопостачанням міста, а гості із Білгород-Дністровського описали інвестиційну привабливість свого міста та підняли питання вкладення капіталу в нього турецькою стороною.

В цілому, міста домовилися про активну співпрацю в туристичній, культурній, спортивній, освітній, інвестиційній та інших сферах. Що виглядає дуже багатообіцяюче, так як сфера культури, туризм і нерухомість в Фетхіє перебувають сьогодні на піку свого розвитку, а саме місто користується популярністю серед відвідувачів з усього світу.

Фетхіє і Білгород-Дністровський стали побратимами
Фетхіє і Білгород-Дністровський стали побратимами